تاریخ انتشار: 1397/04/22 11:17
دلخوری وین رونی از بی‌مهری اورتون
کد خبر: 139079

رونی:اورتون مرا نخواست من هم راهی آمریکا شدم

وین رونی ستاره‌ی کارکشته‌ی فوتبال انگلیس می‌گوید تصمیم او مبنی بر پیوستن به لیگ ام‌ال‌اس آمریکا به این دلیل اتخاذ شده که باشگاه سابقش اورتون به او گفته که در برنامه‌های آتی باشگاه جایگاهی ندارد.
رونی:اورتون مرا نخواست من هم راهی آمریکا شدم

 وین رونی فاش کرده که باشگاه اورتون، برای او به وضوح روشن کرده که می‌خواهند باشگاه را ترک کند. رونی می‌گوید به همین دلیل بوده که ماه گذشته لیگ برتر را ترک کرده و به باشگاه دی‌سی یونایتد آمریکا پیوسته.

وین رونی ماه ژوئیه‌ی پارسال بعد از سیزده سال حضور پرافتخار در منچستریونایتد به گودیسون پارک آمد، در فصل 2017-2018 یازده گل برای اورتون به ثمر رساند و بهترین گلزن تیم شد.

اما در فضای اغلب پرآشوب اورتون، رونی 32ساله نتوانست همیشه در اوج باشد و سرمربی جدید اورتون، مارکو سیلوا و مدیر سازمان فوتبال باشگاه، مارسل برندز ماه پیش اعلام کردند که کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس در حال مذاکره با باشگاه دی‌سی آمریکا است.

رونی سرانجام روز بیست و هشتم ژوئن با قراردادی سه سال و نیمه به باشگاه آمریکایی پیوست. رونی همان زمان گفت که تصمیم برای ترک اورتون تنها تصمیم شخصی‌ او نبوده ولی سیلوا آن روزها ادعا کرد که باشگاه با ماندن رونی در اورتون موافق بوده.

رونی به شبکه‌ی ای‌اس‌پی‌ان می‌گوید " در منچستریونایتد من آنقدرها که دلم می‌خواست بازی نمی‌کردم. دو سال از قرارداد من با یونایتد باقی مانده بود و خیلی راحت می‌توانستم در اولدترافورد بمانم، حقوقم را بگیرم و کیف کنم. ولی من می‌خواستم بازی کنم. برای همین به اورتون رفتم و یک سال آنجا بودم. بعد، همینطور که گفته بودم، اورتون در پایان فصل برایم روشن کرد که اگر باشگاه را ترک کنم، خوشحال خواهند شد. اینکه چرا و به چه دلایلی، راستش هنوز نمی‌دانم. چون احساس می‌‌کردم در اورتون شرایط خوبی دارم. من با اینکه بخش اعظم فصل را در پست هافبک به میدان رفته بودم ولی بهترین گلزن فصل تیم بودم ".

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4dbxbp

اخبار مرتبطآخرین اخبار


سرمربی جدید اورتون معرفی و مشخص گردید