تاریخ انتشار: 1402/04/02 23:33
کد خبر: 3907

وادی: مقابل آمریکا بازی خیلی خوبی انجام دادیم/ اشتباهات کوچک باعث شکست‌مان می‌شود

پاسور تیم ملی والیبال ایران مدعی است شاگردان عطایی بازی خیلی خوبی مقابل آمریکا انجام داده‌اند، اما یکسری اشتباهات کوچک باعث شکست‌شان شده است.
وادی: مقابل آمریکا بازی خیلی خوبی انجام دادیم/ اشتباهات کوچک باعث شکست‌مان می‌شود

به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفته دوم لیگ ملت‌ها 2023 گروه مردان به میزبانی روتردام هلند و اورلئان در فرانسه از روز سه‌شنبه 30 خرداد آغاز شد و تا 4 تیر ادامه خواهد داشت. مردان والیبال ایران در سومین دیدار خود در هفته دوم برابر آمریکا بازی کردند و در این مسابقه 3 بر صفر مغلوب حریف شدند.

محمدطاهر وادی پس از شکست تیم ملی مقابل آمریکا اظهار داشت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم، اما یکسری اشتباهات کوچک داشتیم که مانع پیروزی ایران شد. باید این اشتباهات کوچک را رفع کنیم تا در بازی‌های بعدی آماده‌تر باشیم.

پاسور تیم ملی والیبال ایران در ادامه تأکید کرد: ایران برای برد به زمین می‌آید، اما یکسری اشتباهات کوچک صورت می‌گیرد. یک مقدار با استرس بازی می‌کنیم و وقتی یک امتیاز از دست می‌دهیم، این ترس در تیم وجود دارد که پوئن بعدی را هم از دست بدهیم. باید یاد بگیریم امتیازی که از دست رفت را فراموش کنیم و برای پوئن‌های بعدی آماده شویم. امیدوارم این مشکل با تدابیر مربیان برطرف شود.

وادی درباره شانس تیم ملی برای صعود به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها تصریح کرد: انسان به امید زنده است و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد که در مسابقات بعدی این شکست‌ها را جبران کنیم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4d7aq4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


عطایی پس از شکست مقابل آمریکا: جزو تیم‌های درجه یک دنیا نیستیم