تاریخ انتشار: 1402/04/19 02:36
زردپوشان میزبان سرخ‌ها در هفته دهم؛
کد خبر: 2972

پرسپولیس-سپاهان در اوج پختگی دو تیم

پرسپولیس و سپاهان در هفته‌های دهم و بیست و پنجم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
پرسپولیس-سپاهان در اوج پختگی دو تیم

امروز قرعه‌کشی لیگ بیست و سوم برگزار شد و تیم‌ها ترتیب رویارویی با حریفان خود در لیگ برتر را شناختند. یکی از مهم‌ترین بازی‌های هر سال لیگ برتر مربوط به جدال پرسپولیس و سپاهان است که همواره حساسیت ویژه خود را داشته اشت.

پرسپولیس فصل گذشته رقابت حساسی با سپاهان داشت و دو تیم در دور رفت به تساوی رسیدند و زردپوشان در دور برگشت پرسپولیس را در ثانیه‌های پایانی شکست دادند اما این پیروزی رو در رو هم سبب قهرمانی آنها نشد و سرخ‌ها با پیروزی‌های متوالی در سال ۱۴۰۲ روی سکوی قهرمانی ایستادند.

با توجه به ادامه کار یحیی و مورایس در پرسپولیس و سپاهان انتظار می‌رود رقابت دو تیم برای قهرمانی همانند فصل گذشته داغ باشد.

پرسپولیس-سپاهان

طبق قرعه این دو تیم در هفته دهم در ورزشگاه نقش جهان رو به روی یکدیگر قرار خواهند گرفت. با توجه به برگزاری بازی در هفته دهم، دو تیم فرصت دارند به ثبات خوبی در ترکیب‌شان برسند و احتمالا در شرایط مناسبی که شناخت خوبی هم از یکدیگر دارند پای به این مسابقه می‌گذارند.

سپاهان برای تلافی قهرمانی سرخ‌ها با توپ پر می‌آید و شاگردان گل‌محمدی نیز تلاش می‌کنند در لیگ برتر در بازی مستقیم نیز سپاهانی‌ها را شکست دهند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/45z5m4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


سپاهان دوباره تماس گرفت اما اولویت کنعانی‌زادگان پرسپولیس است