تاریخ انتشار: 1395/05/01 14:54
کد خبر: 272535

موسوی: ایران پتانسیل طلای المپیک را هم دارد

فوق ستاره والیبال ایران معتقد است ایران شانس درخشش در المپیک را دارد و بارها ثابت کرده است توانایی برد مقابل هر تیمی را دارد
موسوی: ایران پتانسیل طلای المپیک را هم دارد

به گزارش سرویس توپ و تور فرتاک ورزشی، تا کمتر از 3 هفته دیگر مسابقات والیبال المپیک ریو کار خود را آغاز خواهد کرد تا ایران اولین تجربه حضور در بالاترین سطح مسابقات را پشت سر بگذارد.

 

سید محمد موسوی، بهترین مدافع وسط جام جهانی 2015 و فوق ستاره والیبال ایران قبل از شروع این رویداد بزرگ در گفت و گو با سایتی غیر ایرانی می گوید:« در مجموع هدف کلی تیمی ما راهیابی به المپیک و ارائه بازی های خوب است اما وقتی صحبت از هدف شخصی می شود من می گویم ما باید مدال طلای المپیک را ببریم. کار بسیار دشواری است اما من فکر می کنم ما این شانس را داریم و این موضوع را قبل ها هم نشان داده ایم. تیم ما ظرفیت پیروزی مقابل هر تیمی را دارد و پناسیل قرار گرفتن در جایگاه اول را هم نشان داده است.»

 

او در مورد شرایط خودش و علاقه برای حضور در لیگ های خارجی هم گفته است:« من رویای زیادی برای حضور در اروپا داشتم بخصوص ایتالیا، اما ما بازیکنان خوش‌شانسی در ایران هستیم چون دستمزدهای خوبی به پرداخت می‌شود. شاید من 10 سال پیش خیلی دوست داشتم در اروپا بازی کنم اما حالا 29 سال دارم و فک می کنم در ایران دستمزدهای بهتری دریافت کنیم.»

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3ka9qv

اخبار مرتبطآخرین اخبار


ترکیب تیم های والیبال در المپیک اعلام شد