تاریخ انتشار: 1396/06/22 18:20
کد خبر: 183356

فرشاد پیوس: مصلح لایق فیکس بازی کردن است

فرشاد پیوس می گوید این پرسپولیس بهترین پرسپولیسی است که در 10-15 سال گذشته دیده ام ضمن این که در دوران حضور برانکو این بهترین تیم اوست .
فرشاد پیوس: مصلح لایق فیکس بازی کردن است

 فرشاد پیوس می گوید هر تیمی باید معیاری برای برتری داشته باشد ومعیار برتر بودن پرسپولیس ضمن ارائه بازی های شایسته، بودن بازیکنان بسیار در مناطق مختلف زمین است به نحوی که این تیم امروز تقریبا بازیکن بدون جانشین ندارد وروزی علی پور ، روزی طارمی ومنشا ومسلمان وماهینی ومنشا  ستارگان این تیم هستند  وروز دیگر وحید امیری وربیع خواه ...


پیوس پرسپولیس امروز را هجومی ترین  تیم فوتبال ایران دانسته ومی گوید پرسپولیس در 2 سال گذشته هم بهترین تیم ایران بود اما امسال ضعف گلزنی در این تیم حل شده چنان که  در بازی های اخیر این تیم توان زدن 4 گل در نیمه دوم 2 بازی برابر یک تیم بزرگ آسیا یعنی الاهلی عربستان را دارد وبرابر تیم تبریزی در شهر تبریز 3 گل در 7-6 دقیقه می زند ،این تیم می تواند  تا پایان لیگ ایران ، 60 تا 70 گل بزند .


پیوس مهاجمان پرسپولیس را فرق العاده توصیف کرده ومی گوید به جز علی پور وطارمی ومنشا، نفراتی مثل فرشاد احمدزاده ووحید امیری  ومصلح ونعمتی ومسلمان هم خصلت تهاجمی دارند واین تیم امروز روز های خوبی را خواهد داشت .


 درباره انتخاب بهترین مهاجم در بازی برابر الاهلی، فرشاد پیوس از علی پور نام برده ودرباره مصلح، بازیکنی که به  نوعی کشف اوست می گوید این همان بازیکنی است که گفتم در پرسپولیس لایق فیکس بازی کردن است وشما دیدید که بعد از مدت ها وقتی به او بازی داده شود توانست عامل خروج پرسپولیس از بن بست شود .


پیوس در پایان می گوید این تیم واقعا آن قدر خوب است که نمیتوانم درباره اش چیز بیشتری بگویم، همه دیدند که این تیم چقدر خوب است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3eq8w6

اخبار مرتبطآخرین اخباراختصاصی / سوپرایز برانکو تیر را به قلب سعود فرستاد/مصلح سعودی ها را به مسلخ کشاند

اعتراض عجیب سرخ ها به خرید ستاره های استقلالی!
وقتی امیری و مصلح ارادتشان یادشان میرود

مهم ترین هدف مصلح از پرسپولیسی شدن
مصلح رقیب سوم دفاع چپ تیم ملی

دفاع چپ بعدی استقلال از خوزستان می آید؟