تاریخ انتشار: 1403/03/04 19:00
کد خبر: 1275947

درویش: تا ۲ بازی بعدی‌مان را نبریم قهرمان نیستیم

مدیرعامل پرسپولیس گفت: ما زمانی که دو بازی بعدی‌مان را هم بردیم می‌توانیم بگوییم قهرمان هستیم.
درویش: تا ۲ بازی بعدی‌مان را نبریم قهرمان نیستیم

به گزارش فرتاک ورزشی

 رضا درویش پس از پیروزی 4 بر 3 پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: ما در نیمه اول آنطور که شایسته پرسپولیس بود، بازی نکردیم و اشتباهات زیادی داشتیم. خدا را شکر تیم ما نشان داد که تیم بزرگی است و بازیکنانش می‌توانند هر نتیجه‌ای را تغییر دهند. من می‌دانستم که بازیکنان پرسپولیس توانش را دارند و همانطور که فکر نمی‌کردیم سه گل بخوریم، بچه‌های‌مان نشان دادند که شایستگی‌شان خیلی است و از تعصب پرسپولیسی‌بودن‌شان بهره بردند و نتیجه گرفتند.

وی در واکنش به طرح این موضوع که حالا قهرمانی در اختیار پرسپولیس قرار گرفته است، گفت: ما سه فینال داشتیم و اگر بتوانیم بازی‌های‌مان را ببریم قهرمان می‌شویم. الان هم می‌گویم که ما بازی‌های‌مان را با پیروزی پشت سر بگذاریم، با کمک خدا قهرمان خواهیم شد.

درویش راجع به درگیری بین هواداران هم تصریح کرد: ما متأسفانه گل‌های بدی خوردیم و برخی از هواداران هم آستانه تحمل‌شان پایین بود، ولی بچه‌ها آنچه که استحقاقش را داشتند، کسب کردند. مهم برد بازی بود که برای ما محقق شد و نوش جان هواداران باشد، ان‌شاءالله که بتوانیم دو بازی بعد را هم ببریم و قهرمان شویم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به طرح این موضوع که هواداران تیمش اعتقاد دارند که پرسپولیس نیاز به تقویت به ویژه در خط حمله دارد، خاطر نشان کرد: بله، توقع به‌جایی است، ما هم از سرمربی تیم خواستیم که چند بازیکن که شایسته پرسپولیس باشند را معرفی کنند و بازیکنی که بتواند به بخش هجومی تیم کمک کنند حتما جذب کنیم، ضمن اینکه امروز دیدید که عیسی آل کثیر چه بازی خوبی انجام داد و بازیکنان دیگر هم شایسته بودند. گاهی اوقات پیش می‌آید که خط دفاعی آسیب‌پذیر باشد، اما ان‌شاءالله تیم را تقویت می‌کنیم تا در آینده و با وجود تیم‌های بزرگ عربی هم به قهرمانی آسیا برسیم. ما زمانی که دو بازی بعدی‌مان را هم بردیم می‌توانیم بگوییم قهرمان هستیم.

وی ادامه داد: جا دارد که یک تسلیت به ملت ایران بگویم، سرداران خلبان را در چند روز گذشته کمتر نام‌شان برده شد. وقتی از رئیس جمهور صحبت می‌کنیم بهترین‌کارشان را واگذاری دو باشگاه مطرح می‌کنیم و دیپلماسی وزیر خارجه مشهود بود، اما کسی از زحمات خلبانان حرفی نمی‌زند که جان‌شان را در دست گرفتند، آنها واقعا بزرگ‌مردان ایران‌زمین هستند.

درویش در پاسخ به این سؤال که «با مالکان باشگاه صحبتی درباره بودجه فصل بعد انجام شده است؟»، تصریح کرد: همین چند روز پیش با هیئت مدیره بانک جلسه داشتیم و قول‌هایی بسیار خوبی دادند که انشاءالله مشکلات را برطرف کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره تمدید قرارداد اوسمار هم به خبرنگاران گفت: با او صحبت کردیم و به توافق بسیار نزدیک شدیم و در این هفته سعی می‌کنیم این موضوع را نهایی کنیم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/zb7joz

آخرین اخبار