تاریخ انتشار: 1403/01/16 13:16
کد خبر: 1272155

تنش بین طارمی و کونسیسائو جدی است؟!

مهدی طارمی، مهاجم پورتو، که در تابستان به اینتر می‌پیوندد، از پایان جام ملت‌های آسیا تاکنون تنها ۵۴ دقیقه برای تیم پرتغالی بازی کرده است.
تنش بین طارمی و کونسیسائو جدی است؟!

در نسخه چاپی روز چهارشنبه روزنامه کوریره دلو اسپورت به وضعیت مهدی طارمی پرداخته شده است. طارمی همچنان بازیکن پورتو است اما در چند هفته پایانی قراردادش قرار دارد.


قرارداد طارمی با پورتو در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد. پس از پایان قرارداد، این ستاره ۳۱ ساله قصد دارد به‌صورت رایگان به اینتر بپیوندد.

نراتزوری تابستان گذشته طارمی را هدف قرار داده بود. با این حال، پس از اینکه نتوانستند با پورتو بر سر مبلغی به توافق برسند، در عوض تلاش کردند تا این بازیکن را برای فصل آینده جذب کنند.

بنابراین اکنون فقط موضوع زمان است. پورتو ماه‌‌هاست که می‌داند طارمی در پایان فصل راهی سری A خواهد شد و این می‌تواند بر نقش ملی‌پوش ایرانی در تیم تأثیر بگذارد.

فقط ۵۴ دقیقه!

طارمی در آستانه انتقال به اینتر در بازی‌های اخیر فقط ۵۴ دقیقه در ترکیب حضور داشته است. او در اوایل ۲۰۲۴ با تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا حاضر بود. او سپس به پورتو بازگشت تا فصل را با این تیم پرتغالی به اتمام برساند.

با این حال طارمی از آن زمان به‌طور منظم برای پورتو بازی نکرده است. مصدومیت در این امر نقش داشت. اما حالا به هر حال طارمی کاملا آماده است. سرجیو کونسیسائو این ستاره را در اولین بازی پس از تعطیلات ملی ماه مارس از لیست بازی کنار گذاشت تا نشان دهد موضوع جدی است.

دلیل این تصمیمات کاملا مشخص است. اولویت پورتو و کونسیسائو کار با بازیکنانی است که فصل آینده در این باشگاه خواهند بود، که طارمی بین این بازیکنان نیست.

طارمی از جام ملت‌های آسیا تاکنون در مجموع تنها ۵۴ دقیقه بازی کرده است. یکی در مقابل آروکا در لیگ و سپس آرسنال در لیگ قهرمانان اروپا.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/dj5eod

آخرین اخبار