تاریخ انتشار: 1401/12/04 23:16
کد خبر: 10231

روایت تازه از فیلم دختر دانش‌آموز اصفهانی با صورت خون‌آلود

فیلم و تصاویری از یک دختر خردسال با صورت خونی در فضای مجازی پخش شده است.
روایت تازه از فیلم دختر دانش‌آموز اصفهانی با صورت خون‌آلود

 فیلم و تصاویری از یک دختر خردسال با صورت خونی در فضای مجازی پخش شده است. پلیس اصفهان در این خصوص اعلام کرد: اصل ماجرا دعوای ۲ دانش آموز بوده که ورود مادر یکی از آنها و دفاع از دخترش منجر به آسیب دیدن این دختر دانش‌آموز می‌شود.

فیلم وتصاویری از یک دختر خردسال با صورت خونی در فضای مجازی پخش شده است.

روابط عمومی پلیس استان اصفهان در گفت و گو با خبرنگار فارس تصریح کرد: ظهر روز گذشته در دعوای دو دانش آموز در محله خانه اصفهان پس از تعطیلی مدرسه مادر یکی از دانش آموزان در دفاع از فرزندش وارد مشاجره می شود و او را هل می‌دهد.

ظهر دیروز با حضور عوامل پلیس این مادر بازداشت می شود و الان با قرار وثیقه آزاد است. با توجه به اینکه پرونده وارد پروسه قضایی شده مقامات قضایی در این باره اظهار نظر خواهند کرد.

مادر این دختر نیز در گفت و گو فارس اعلام کرد: ظهر روز گذشته قبل از این که من در مقابل مدرسه محجوب در خیابان گلخانه فرزندم حاضر شوم. مادر یکی از دانش آموزان مدرسه دیگری در همان منطقه تحصیل فرزندم را هل داده و سر دخترم به زمین خورده است و زمانی که من به مدرسه رسیدم پلیس این فرد را بازداشت کرده و به همراه خود به کلانتری برده بود.

وی تشریح کرد: دختر من ۹ ساله و دانش آموز کلاس چهارم دبستان است. او تاکید کرد حال دخترم خوب است اما بینی او جراحت برداشته و ما پیگیر طی مراحل درمانی او هستیم.

پدر این دانش آموز نیز در گفت و گو با فارس گفت: درخواست ما از مقامات قضایی برخورد با این خانم است که دانش آموز خردسال را مورد آزار قرار داده است.

برخی کاربران مجازی آسیب دیدگی این دختربچه را به موضوع حجاب ربط دادند که این ادعا با توجه به سن این دختر دور از ذهن است اما پیگیری خبرنگار فارس برای مشخص شدن حقیقت همچنان ادامه دارد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4dnaw2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


بازی شطرنج مسی و رونالدو پیش از جام جهانی+عکس