تاریخ انتشار: 1397/09/05 14:24
کد خبر: 120254

کی روش روز انتشار فهرست نهایی تیم ملی را اعلام کرد؛ قلم قرمز روی نام 13 بازیکن

36 بازیکن برای همراهی تیم ملی در جام ملت های آسیا 2019 – امارات لیست شده اند اما کارلوس کی روش نمی تواند همه اشان را به امارات ببرد و بر خلاف میل باطنی باید روی نام 13 بازیکن قلم قرمز بکشد.
کی روش روز انتشار فهرست نهایی تیم ملی را اعلام کرد؛ قلم قرمز روی نام 13 بازیکن

کارلوس کی روش دقایقی پیش در نشستی که با خبرنگاران رسانه های گروهی به بهانه 102 برد ملی داشت که بیشتر آنها در تیم ملی ایران به دست آمد از عشق و علاقه ی خود به همه ملی پوشان گفت و گفت همه آنها را دوست دارد و اضافه کرد این زجرآورترین بخش مربیگری اش است که باید از بین 36 بازیکن 23 بازیکن را برای همراهی تیم ملی در جام ملت های آسیا انتخاب کند.

کارلوس کی روش گزارش داد همه این 36 بازیکن شانس همراهی تیم ملی در جام ملت های آسیا را دارند. او و همکارانش تا 17 دسامبر تلاش بچه ها را خواهند دید و از بین آنها 23 بازیکن برای همراهی تیم ملی لیست می شوند. کارلوس کی روش به طعنه می گوید این انتخاب باعث ریختن موی اوسیانو شده است. البته کارلوس کی روش پیش ازاین هم اشاره کرده بود برای انتخاب لیست تیم ملی و هم چنین یازده نفری که قرار است وارد زمین شوند ساعت ها با همکاران خود بحث می کند و کار تا جایی پیش می رود که گاها مجبور به مصرف مسکن می شود. این اتفاق البته اتفاق خوبی است. کارلوس کی روش دو سه سالی است که یک تیم خوب روی نیمکت دارد و یک تیم خوب در درون زمین و حتی یک تیم خوب که به اردوی تیم ملی دعوت نمی شوند. از یادمان نرفته که کی روش در بدو حضور در تهران ذره بین در دست گرفته بود و در تیم های خارجی به دنبال بازیکنان ایرانی الاصل می گشت.

هر کس دیگر هم جای کارلوس کی روش باشد باید دست به این انتخاب بزند. چاره ای نیست. قوانین به او اجازه همراهی 23 بازیکن را می دهد. سرمربی تیم ملی هم به این نکته اشاره می کند و می گوید: « چاره ای نیست. باید خط بزنم. هر چند این کار زجر آور است چون همه بچه ها را دوست دارم اما مربیگری شغل من است.»

تراکم بازیکن در اردوی تیم ملی به خصوص در خط حمله اگر چه دلتنگی هایی برای کارلوس کی روش به همراه دارد. اما ارمغان آور یک خبر خوب برای اهالی فوتبال است. تیم ملی می تواند با هر ایده ای در جام ملت ها به میدان برود و برای قهرمانی بجنگد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4bp68v

اخبار مرتبطآخرین اخبار


کی روش زمان تمرین فردای تیم ملی را اعلام کرد