تاریخ انتشار: 1403/02/19 22:10
کد خبر: 1274966

کامبک کهکشانی با خوسلو/ رئال حریف دورتموند در فینال شد

کهکشانی‌ها با کامبکی دو دقیقه‌ای بازی باخته در خانه برابر بایرن مونیخ را بردند و به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیدند.
کامبک کهکشانی با خوسلو/ رئال حریف دورتموند در فینال شد

به گزارش فرتاک ورزشی

در دومین و آخرین بازی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته (چهارشنبه) از ساعت 22:30 به وقت تهران، در ورزشگاه سانتیاگو برنابئوی شهر مادرید، تیم‌های فوتبال رئال مادرید و بایرن مونیخ برابر یکدیگر قرار گرفتند که این بازی با برتری 2 بر یک رئال مادرید خاتمه یافت.

با توجه به تساوی 2 - 2 دو تیم در بازی رفت، هر یک از آنها برای صعود به پیروزی نیاز داشتند و این بایرن مونیخ بود که زودتر در مسیر قدم برداشت؛ زمانی که پس از مقاومتی طولانی در دفاع  و واکنش‌های تماشایی مانوئر نویر، توسط آلفونسو دیویس - بازیکنی که در دقیقه 27 به جای سرژ گنابری مصدوم به میدان رفت، دروازه میزبان اسپانیایی را در دقیقه 68 گشود.

بعد از این گل فشار رئالی‌ها دوچندان شد و آنها به لطف گل به خودی دیویس در دقیقه 71 موفق به باز کردن دروازه حریف شدند اما VAR حکم به مردودی این گل داد. رئال اما از رسیدن به گل مأیوس نشد و تعویض‌های هجومی کارلو آنچلوتی که براهیم دیاس و خوسلو را به خط حمله تیمش اضافه کرد، در نهایت ثمر داد و خوسلو در دقیقه 88 روی دفع ناقص نویر برای مهار شوت وینیسیوس جونیور گل تساوی را به ثمر رساند.

بایرن مونیخ هنوز از شوک اشتباه کشنده دروازه‌بانش خارج نشده بود که خوسلو شوک بعدی را وارد کرد. این بار در حمله‌ای از جناح چپ آنتونیو رودیگر در نقش سازنده ظاهر گل ظاهر شد و ارسالی انجام داد که خوسلو را مقابل دروازه خالی حریف قرار داد و او کار را تمام کرد.

به این ترتیب تعویض طلایی کهکشانی‌ها سرنوشت بازی را به سود میزبان تغییر داد تا این تیم با حفظ روند شکست‌ناپذیری 12 ساله‌اش برابر بایرن مونیخ و حذف این تیم مانع از تمام آلمانی شدن فینال لیگ قهرمانان و خود حریف بوروسیا دورتموند در فینال 12 خرداد در شهر ومبلی لندن شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/renojm

آخرین اخبار