تاریخ انتشار: 1395/05/19 08:57
کد خبر: 268978

تفتیان: بولت نمی‌تواند جلوی من را بگیرد/ فقط عقربه ساعت رقیب من است

دونده 100 متر و المپیکی ایران اظهار کرد در المپیک عقربه‌های ساعت رقیبش هستند و حتی یوسین بولت هم نمی‌تواند مانعش شود
تفتیان: بولت نمی‌تواند جلوی من را بگیرد/ فقط عقربه ساعت رقیب من است

به گزارش سرویس المپیک فرتاک ورزشی، حسن تفتیان در مراسم بدرقه تیم ملی دوومیدانی اعزامی به بازی‌های المپیک 2016 ریو گفت: در این مدت سختی زیادی کشیدم و تمرین کردم. خوشحالم که در این مدت تمرین‌های خوبی را انجام دادم و هیچ‌گاه کم کاری نکردم. برای کسب موفقیت در المپیک آماده هستم. حالا همه چیز به روز مسابقه بستگی دارد و امیدوارم بهترین اتفاق رخ بدهد. آرزوی من دویدن در المپیک بود که محقق شد.

تفتیان درباره اینکه آیا می‌توان به مدال المپیک هم فکر کرد یا خیر نیز گفت: حتی یوسین بولت از الان نمی‌تواند بگوید 100 درصد مدال می‌گیرد. نمی‌توانم پیش‌بینی مدال کنم چراکه شرایط سخت است. خوشحالم انتظارها از دوومیدانی بالا رفته و خیلی‌ها امیدوارند بتوانم در المپیک زیر 10 ثانیه بدوم. با این شرایطی که به وجود آمده است، مردم بیشتر از گذشته دوومیدانی را می‌شناسند.

او درباره شناختش از حریفان المپیکی هم اظهار کرد: به غیر از ثانیه‌ها و عقربه‌های ساعت، رقیب دیگری ندارم. باید کار خودم را انجام بدهم تا به بهترین نتیجه برسم. یوسین بولت دونده بسیار خوبی است اما او نمی‌تواند جلوی من را بگیرد و هر کسی در خط خودش می‌دود. در رقابت‌های ورلد چلنج و در حالی که من تنها دو ساعت قبل از مسابقه‌ها رسیده بودم، او به مقام نخست رسید و من دوم شدم. دوست دارم در المپیک هم با او رقابت کنم. به توانایی‌های خودم ایمان دارم. در رقابت‌های ورلد چلنج مجارستان، مربی آسافا پاول بعد از مسابقه از من پرسید که کجایی هستم و وقتی گفتم دونده‌ای از ایران هستم، بسیار از من تعریف کرد.

تفتیان در پایان درباره رونمایی از لوگوی رسمی نیز اظهار کرد: تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا ورزشکار کاملا حرفه‌ای شوم. بحث مربوط به لوگو کاملا در شرایط اولیه قرار دارد و هنوز کاملا نهایی نشده است. امیدوارم لوگوی ما هم روزی جهانی شود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4bo9l9

اخبار مرتبطآخرین اخبار


رضا قاسمی: می‌خواهم ناکامی لندن را جبران کنم/دوست دارم با بزرگان جهان هم‌گروه باشم