تاریخ انتشار: 1401/11/29 22:05
کنترل ارگاسم|ارگاسم|رابطه جنسی|مشکل جنسی
کد خبر: 10465

راهکارهایی برای کنترل ارگاسم/چه زمان باید به ارگاسم برسید؟

کنترل ارگاسم و آشنا شدن با بدن خود و شریک جنسی خود می‌تواند به تحریک و افزایش لذت رابطه جنسی کمک بسیار زیادی بکند.
راهکارهایی برای کنترل ارگاسم/چه زمان باید به ارگاسم برسید؟

منهای ورزش؛ کنترل ارگاسم و آشنا شدن با بدن خود و شریک جنسی خود می‌تواند به تحریک و افزایش لذت رابطه جنسی کمک بسیار زیادی بکند.

اقدام به کنترل ارگاسم در زنان

برای تاخیر انداختن و کنترل ارگاسم در زنان می‌توان اقداماتی را انجام داد که باعث افزایش لذت جنسی می‌شود. زنان برای تحریک جنسی نیاز دارند تا نقاط حساس بدن آن‌ها مورد لمس قرار بگیرد. سینه‌ها، لب‌ها، اندام جنسی و … نقاطی از بدن هستند که باید شریک جنسی با تحریک آن‌ها همسر خود را به مرحله نزدیک به ارگاسم برساند. برای کنترل ارگاسم باید یک مرحله مانده به اوج نقطه جنسی عمل تحریک را متوقف نمایید.

با ایجاد وقفه در مرحله ارگاسم می‌توانید بار دیگر بعد از گذشت چند دقیقه دوباره تحریک را شروع نمایید و در این مرحله اجازه دهید تا ارگاسم انجام شود.

کنترل ارگاسم در مردان به چه شکل انجام می‌گردد؟

ارگاسم در مردان پروسه سریع‌تر و راحت‌تری را دارد. شریک جنسی باید با تحریک آلت تناسلی مرد را به مرحله قبل از ارگاسم برساند و در این مرحله سر آلت را فشار داده و از انجام ارگاسم جلوگیری شود. بعد از گذشت چند دقیقه و یا ثانیه می‌توان دوباره تحریک را شروع کرد و در مراحل دوم یا سوم اجازه به انجام ارگاسم داد. این عمل می‌تواند باعث کنترل ارگاسم در مردان شود.

زود انزالی و کنترل ارگاسم

این مشکل به دلیل عدم وجود خون رسانی ایجاد می‌گردد. اگر جریان خون به اندازه کافی نباشد نعوظ به طور کامل انجام نمی‌گردد و فرد دچار مشکل می‌شود. علت عدم نعوظ در مردان به چند موضوع بستگی دارد. اولین علت می‌تواند وجود انواع بیماری‌های قلبی و عروقی باشد. زود انزالی مشکلی عمده در بین مردان است.

تمرینی عالی برای جلوگیری از زود انزالی وجود دارد که می‌توان با انجام آن این مشکل را کنترل نمود. ابتدا قسمت سر و حساس آلت تناسلی را پیدا کنید. با لمس این نقطه و انجام حرکات دایره‌ای مرد را به حالت نزدیک به ارگاسم برسانید اما قبل از انجام ارگاسم دست از تحریک بکشید و یک دقیقه فاصله ایجاد کنید. بعد از گذشت یک دقیقه دوباره کار تحریک را شروع نمایید. بعد از انجام دو یا سه بار اجازه به انجام ارگاسم دهید.

برای افرادی که دچار مشکل زود انزالی هستند این روش بسیار عالی است تا بتوانند کنترل ارگاسم را در دست بگیرند. با انجام این تمرین مرد می‌تواند در زمان برقراری رابطه جنسی قادر به برطرف کردن نیازهای شریک جنسی خود گردد.

 کنترل ارگاسم

استفاده از ویبراتور یا لرزاننده تجربه‌ای متفاوت

دستگاه ویبراتور یا لرزاننده برای خانم‌ها مورد استفاده است. می‌توانید با استفاده از این دستگاه حس خاصی را در رابطه جنسی به وجود بیاورید. ویبراتور را می‌توان بر روی قسمت حساس آلت تناسلی زن یعنی کلیتوریس و یا داخل واژن قرار داد. این دستگاه می‌تواند حس متفاوتی را به شما بدهد و باعث شود تا لذت بیشتری را تجربه نمایید.

کنترل ارگاسم چه اهمیتی دارد؟

کنترل ارگاسم برای افراد زود انزال و کسانی که زود به ارگاسم می‌رسند کمک بسیار زیادی می‌کند. با انجام تمرین کنترل ارگاسم فرد می‌تواند روی بدن خود کنترل بیشتری داشته باشد و لذت بیشتری را ببرد. بر اساس تحقیقی در آمریکا آزمایشی انجام شد و به این نتیجه رسیدند که زنان و مردانی که اقدام به خودارضایی می‌کنند کنترل کمتری روی ارگاسم خود دارند. اغلب این افراد مبتلا به زود انزالی هستند.

دلیل کم شدن زمان ارگاسم در خودارضایی این است که فرد در این حالت استرس و اضطراب دارد و می‌خواهد زود به ارگاسم برسد. انجام خودارضایی در طولانی مدت باعث می‌شود تا فرد نتواند ارگاسم خود را کنترل نماید.

 کنترل ارگاسم

اعتماد به نفس خود را افزایش دهید

آگاهی به تمام بدن و دانستن نیازهای جنسی خود کمک بسیار زیادی را برای لذت بردن از رابطه جنسی می‌نماید. برخی از خانم‌ها به دلیل نداشتن اعتماد به نفس در حال رابطه جنسی دچار اضطراب و نگرانی هستند. استرس سمی مهلک برای یک رابطه جنسی است. با کنترل ارگاسم می‌توانید اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و لذت بیشتری را تجربه کنید.

زنان همیشه با دخول به ارگاسم نمی‌رسند

اکثر و تقریبا همه‌ی زنان با تحریک کلیتوریس به ارگاسم می‌رسند اما درصد کمی از آن‌ها با انجام دخول به اوج لذت دست می‌یابند. اگر فکر می‌کنید شما حتما باید در هنگام دخول به ارگاسم برسید سخت در اشتباه هستید. کنترل ارگاسم یک اصل مهم در رابطه جنسی می‌باشد.

چه زمان باید به ارگاسم برسید؟

این یک موضوع بسیار شخصی است و باید شرایط خود را بسنجید و بر اساس نیاز خود، خود را به ارگاسم برسانید. این را نیز در نظر داشته باشید که اگر چند بار پی در پی از رسیدن به اوج لذت جنسی جلوگیری نمایید شاید در بارهای بعدی نتوانید به ارگاسم برسید.

بهترین مشاور در این زمینه همسر شماست. شما باید بدانید او چه چیزهایی می‌خواهد و به چه چیزهایی علاقه‌مند است. هرگونه ضعف در گفت و گو باعث می‌شود تا زوجین شناخت کافی از روحیات و بدن یکدیگر نداشته باشند. روابط جنسی موضوعی است که اگر به خوبی در بین زوجین انجام نپذیرد زندگی زناشویی را دچار مشکل جدی می‌کند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3qy7a2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


رابطه جنسی برای این افراد ممنوع!/ علت چیست؟
رابطه جنسی| مشکلات جنسی| دانستنی‌های جنسی

زن یا مرد؟ کدام یک در رابطه جنسی بیشتر لذت می‌برند؟
رابطه جنسی| مشکلات جنسی| دانستنی‌های جنسی

رابطه‌ی جنسی پدر و مادرها بعد از تولد فرزند/ مدیریت این رابطه چگونه باشد؟
رابطه جنسی| مشکلات جنسی| دانستنی‌های جنسی|ارضای جنسی زنان