تاریخ انتشار: 1395/05/25 10:25
المپیک ۲۰۱۶ – ریو
کد خبر: 267635

بولت: دوست دارم که جاودانه باشم

سریع‌ترین ورزشکار المپیک گفت به آنچه در دوی ۱۰۰ متر بازی‌های ۲۰۱۶ ریو به دست آورده، افتخار می‌کند.
بولت: دوست دارم که جاودانه باشم

به گزارش سرویس المپیک فرتاک ورزشی، اوسین بولت در فینال دوی 100 متر المپیک موفق شد با زمان 9.80 ثانیه به مدال طلا برسد و کسب سومین طلای المپیکش در این ماده را جشن بگیرد.

بولت پس از این قهرمانی گفت: خوشحالم و به خودم افتخار می‌کنم. آمدم تا به دنیا یک بار دیگر ثابت کنم که بهترین هستم. این اولین گام در مسیر درست است.

وی درباره اینکه در ابتدای مسابقه بامداد امروز از «جاستین گاتلین» عقب افتاده بود، عنوان کرد: حقیقت این است آنچه در پخش تلویزیونی دیده می شود، بدتر از آن چیزی است که من احساس می‌کردم. می‌دانستم این اتفاق رخ می‌دهد. گاتلین همیشه خیلی خوب شروع می‌کند، اما آنچه من انجام می‌دهم، نیازمند زمان است.

سریع‌ترین ورزشکار المپیک درباره حضورش در رقابت دوی 200 متر اظهار داشت: اعتماد به نفس بالایی دارم. رقابت 100 متر سخت‌ترین آزمون برایم بود. حالا می‌خواهم طلای 200 متر را هم بگیرم.

اوسین بولت

بولت درباره اظهار نظرش پس از المپیک لندن که گفته بود به دنبال جاودانه شدن است و حالا با سومین طلا در 100 متر چگونه این موضوع را تعریف می‌کند، گفت: یک روز گفتم که اگر سومین طلا را بگیرم، جاودانه می‌شوم. بله، دوست دارم که جاودانه باشم.

این دونده جامائیکایی در بخش پایانی صحبت‌هایش در پاسخ به این سوال که اگر نتواند در ریو به سه طلا برسد، آیا این یک ناکامی برایش است، عنوان کرد: قطعاً همین‌طور است. من به اینجا آمده ام تا سه طلا بگیرم و این هدفم است. اگر نتوانم به این هدف برسم، این یک شکست واقعی خواهد بود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3ka7v8

اخبار مرتبطآخرین اخبار


بولت مجبور به خرید تلویزیون شد

عکس یادگاری سریعترین دونده جهان  با کودکان برزیلی+عکس
2 روز تا برگزاری المپیک ریودوژانیرو؛