تاریخ انتشار: 1402/01/23 23:55
کد خبر: 7957

منهای ورزش| قابل توجه خانم‌های طالب زیبایی؛ ابروت برات مهمه؟ اینجا رو بخون!

تقویت ابرو با روغن یکی از رایج‌ترین راه‌حل‌ها برای پرپشت‌شدن ابرو است. ابروهای نازک باعث بالابردن سن شما می‌شود. همچنین مد امروز ابروهایی پهن و پرپشت است.
منهای ورزش| قابل توجه خانم‌های طالب زیبایی؛ ابروت برات مهمه؟ اینجا رو بخون!

منهای ورزش؛ تقویت ابرو با روغن یکی از رایج‌ترین راه‌حل‌ها برای پرپشت‌شدن ابرو است. ابروهای نازک باعث بالابردن سن شما می‌شود. همچنین مد امروز ابروهایی پهن و پرپشت است.

تقویت ابرو با روغن

چند روغن بسیار فوق‌العاده هستند که برای پرپشت کردن ابرو فوق‌العاده هستند. در ادامه این چند روغن را به شما معرفی می‌کنیم.

 

ابروهایی پرپشت با این روغن‌های گیاهی بی‌نظیر

تقویت ابرو با روغن بادام

یکی از رایج‌ترین روغن‌ها برای تقویت‌کردن ابرو روغن بادام تلخ است. از این روغن به‌صورت مداوم و هر شب استفاده کنید تا تأثیر شگفت‌انگیز را بعد از چند وقت مشاهده کنید.

تقویت ابرو با روغن رزماری

روزماری یکی از گیاهان دارویی است که خواص درمانی بی‌نظیری دارد. از این روغن برای ساخت انواع لوسیون‌ها استفاده می‌کنند که این لوسیون‌ها برای تقویت مژه و ابرو بسیار عالی هستند.

ابروهایی پرپشت با این روغن‌های گیاهی بی‌نظیر

تقویت ابرو با روغن‌زیتون

روغن‌زیتون را که دیگر همه با آن آشنا هستند و می‌دانند چه تأثیر فوق‌العاده‌ای روی پوست و مو دارد. روغن‌زیتون، غنی از اسید اولئیک و همچنین ویتامین E است که هر دو برای رشد مو موردنیاز هستند. این دو عنصر برای تقویت مو و مژه و ابرو بسیار مفید هستند.

تقویت ابرو با روغن‌کرچک

روغن‌کرچک یک محرک بسیار قوی است که می‌تواند مو را تغذیه کرده و باعث رشد مجدد مو و ابرو شود. این روغن برای پر شدن و درخشان شدن مژه‌ها و ابروها مفید است علاوه بر این، با عفونت‌هایی که باعث ریزش مژه‌ها و ابروها می‌شوند، مبارزه می‌کند.

ابروهایی پرپشت با این روغن‌های گیاهی بی‌نظیر

تقویت ابرو با روغن فندق

مغز فندق دارای حدود ۶۰ درصد روغن با عطری بسیار خوشبو است که با روش‌های مختلفی تهیه می‌شود، روغن فندق یکی از بهترین روغن‌ها باسابقه درخشان در زمینه زیبایی، پوست و مو است که تقریباً پیر و جوان با نام و خواص درمانی این روغن در زمینه تقویت و رشد مو ابرو و مژه آشنایی دارند. از این روغن در اکثر مراکز زیبایی استفاده می‌کنند  از تأثیر بی‌نظیر آن بهره‌مند می‌شوند.

 

کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3gx6x2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


شوره سر علل و راه حل از زبان متخصص پوست و مو