به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، برنامه ی بازی های هفته ی اول تا یازدهم به شرح ذیل می باشد:
گروه اول
گیتی پسند اصفهان- نفت امیدیه- کیمیا فرایند تهران- نفت وگاز گچساران-زاگرس یاسوج- برق جدید فارس- بعثت کرمانشاه- خلخال دشت خلخال- فولاد نوین اهواز- اروند خرمشهر- قشقایی شیراز- شهرداری اراک
برنامه هفته اول
خلخال دشت خلخال - زاگرس یاسوج
نفت وگاز گچساران - کیمیا فرایند تهران
گیتی پسند اصفهان - شهرداری اراک
فولاد نوین اهواز - نفت امیدیه
اروند خرمشهر - بعثت کرمانشاه
قشقایی شیراز - برق جدید فارس
برنامه هفته دوم
نفت وگاز گچساران - خلخال دشت خلخال
شهرداری اراک - زاگرس یاسوج
کیمیا فرایند تهران - فولاد نوین اهواز
بعثت کرمانشاه - گیتی پسند اصفهان
نفت امیدیه - قشقایی شیراز
برق جدید فارس - اروند خرمشهر
برنامه هفته سوم
خلخال دشت خلخال - شهرداری اراک
گیتی پسند اصفهان - برق جدید فارس
فولاد نوین اهواز - نفت وگاز گچساران
اروند خرمشهر - نفت امیدیه
قشقایی شیراز - کیمیا فرایند تهران
زاگرس یاسوج - بعثت کرمانشاه
برنامه هفته چهارم
نفت وگاز گچساران - قشقایی شیراز
کیمیا فرایند تهران - اروند خرمشهر
بعثت کرمانشاه - شهرداری اراک
نفت امیدیه - گیتی پسند اصفهان
برق جدید فارس - زاگرس یاسوج
فولاد نوین اهواز - خلخال دشت خلخال
برنامه هفته پنجم
خلخال دشت خلخال - بعثت کرمانشاه
گیتی پسند اصفهان - کیمیا فرایند تهران
قشقایی شیراز - فولاد نوین اهواز
شهرداری اراک - برق جدید فارس
اروند خرمشهر - نفت و گاز گچساران
زاگرس یاسوج - نفت امیدیه
برنامه هفته ششم
نفت وگاز گچساران - گیتی پسند اصفهان
کیمیا فرایند تهران - زاگرس یاسوج
نفت امیدیه - شهرداری اراک
برق جدید فارس - بعثت کرمانشاه
قشقایی شیراز - خلخال دشت خلخال
فولاد نوین اهواز - اروند خرمشهر
برنامه هفته هفتم
خلخال دشت خلخال - برق جدید فارس
شهرداری اراک - کیمیا فرایند تهران
گیتی پسند اصفهان - فولاد نوین اهواز
زاگرس یاسوج - نفت و گاز گچساران
اروند خرمشهر - قشقایی شیراز
بعثت کرمانشاه - نفت امیدیه
برنامه هفته هشتم
نفت وگاز گچساران - شهرداری اراک
نفت امیدیه - برق جدید فارس
اروند خرمشهر - خلخال دشت خلخال
قشقایی شیراز - گیتی پسند اصفهان
کیمیا فرایند تهران - بعثت کرمانشاه
فولاد نوین اهواز - زاگرس یاسوج
برنامه هفته نهم
خلخال دشت خلخال - نفت امیدیه
نفت وگاز گچساران - اروند خرمشهر
بعثت کرمانشاه - نفت و گاز گچساران
شهرداری اراک - فولاد نوین اهواز
زاگرس یاسوج - قشقایی شیراز
برق جدید فارس - کیمیا فرایند تهران
برنامه هفته دهم
نفت وگاز گچساران - برق جدید فارس
کیمیا فرایند تهران - نفت امیدیه
فولاد نوین اهواز - بعثت کرمانشاه
قشقایی شیراز - شهرداری اراک
اروند خرمشهر - زاگرس یاسوج
گیتی پسند اصفهان - خلخال دشت خلخال
برنامه هفته یازدهم
خلخال دشت خلخال - کیمیا فرایند تهران
برق جدید فارس - فولاد نوین اهواز
شهرداری اراک - اروند خرمشهر
بعثت کرمانشاه - قشقایی شیراز
زاگرس یاسوج - گیتی پسند اصفهان
نفت امیدیه - نفت و گاز گچساران
گروه دوم
آبی پوشان اردبیل- بادران نوین تهران- - شهرداری بندر عباس-داماش رشت- نفت نوین آبادان- شهرداری ماهشهر- پتروکیان شوشتر- شهرداری کاشان-استقلال آبی ب-شهرداری ارومیه-شهرداری فومن- شهید کریمی جویبار
برنامه هفته اول
شهید کریمی جویبار-شهرداری ارومیه
شهرداری بندرعباس-داماش رشت
آبی پوشان اردبیل-شهرداری فومن
نفت نوین آبادان-شهرداری ماهشهر
ماهان شوشتر-شهرداری کاشان
استقلال آبی ب تهران-بادران نوین تهران
برنامه هفته دوم
شهرداری بندرعباس-شهید کریمی جویبار
شهرداری فومن-شهرداری ارومیه
داماش رشت- نفت نوین ابادان
شهرداری کاشان-آبی پوشان رادبیل
شهرداری ماهشهر-استقلال آبی ب تهران
بادران نوین تهران-ماهان شوشتر
برنامه هفته سوم
شهید کریمی جویبار-شهرداری فومن
نفت نوین آبادان-شهرداری بندرعباس
شهرداری ارومیه-شهرداری کاشان
استقلال ابی ب تهران-داماش رشت
آبی پوشان اردبیل-بادران نوین تهران
ماهان شوشتر-شهرداری ماهشهر
برنامه هفته چهارم
نفت نوین آبادان-شهید کریمی جویبار
شهرداری کاشان-شهرداری فومن
شهرداری بندرعباس-استقلال آبی ب تهران
بادران نوین تهران-شهرداری ارومیه
داماش رشت-ماهان شوشتر
شهرداری ماهشهر-آبی پوشان اردبیل
برنامه هفته پنجم
شهید کریمی جویبار-شهرداری کاشان
استقلال ابی ب تهران-نفت نوین آبادان
شهرداری فومن-بادران نوین تهران
ماهان شوشتر-شهردار بندرعباس
شهرداری ارومیه-شهرداری ماهشهر
آبی پوشان اردبیل-داماش رشت
برنامه هفته ششم
استقلال ابی ب تهران-شهید کریمی جویبار
بادران نوین تهران-شهرداری کاشان
نفت نوین ابادان-ماهان شوشتر
شهرداری ماهشهر-شهرداری فومن
شهرداری بندرعباس-آبی پوشان اردبیل
داماش رشت-شهرداری ارومیه
برنامه هفته هفتم
شهید کریمی جویبار-بادران نوین تهران
ماهان شوشتر-استقلال آبی ب تهران
شهرداری کاشان-شهرداری ماهشهر
آبی پوشان اردبیل-نفت نوین آبادان
شهرداری فومن-داماش رشت
شهرداری ارومیه-شهرداری بندرعباس
برنامه هفته هشتم
ماهان شوشتر-شهید کریمی جویبار
شهرداری ماهشهر-بادران نوین تهران
استقلال آبی ب تهران-آبی پوشان اردبیل
داماش رشت-شهرداری کاشان
نفت نوین آبادان-شهرداری ارومیه
شهرداری ارومیه-شهرداری فومن
برنامه هفته نهم
شهید کریمی جویبار-شهرداری ماهشهر
آبی پوشان اردبیل-شهرداری ماهشهر
بادران نوین تهران-داماش رشت
شهرداری ارومیه-استقلال آبی ب تهران
شهرداری کاشان-شهرداری بندرعباس
شهرداری فومن-نفت نوین آبادان
برنامه هفته دهم
آبی پوشان اردبیل-شهید کریمی جویبار
داماش رشت-شهرداری ماهشهر
ماهان شوشتر-شهرداری ارومیه
شهرداری بندرعباس-بادران نوین تهران
استقلال ابی ب تهران-شهرداری فومن
نفت نوین آبادان-شهرداری کاشان
برنامه هفته یازدهم
شهید کریمی جویبار-داماش رشت
شهرداری ارومیه-آبی پوشان اردبیل
شهرداری ماهشهر-شهردای بندرعباس
شهرداری فومن-ماهان شوشتر
بادران نوین تهران-نفت نوین ابادن
شهرداری کاشان-استقلال آبی ب تهران
گروه سوم
آلومینیوم هرمزگان- پاس همدان- کارا شیراز- شاهین شهرداری بوشهر- نیرو زمینی تهران- کاسپین قزوین- شاهین توسعه کیش- سردار بوکان- شهرداری تبریز- هف سمنان- شاهین ماهشهر- شهرداری همدان
برنامه هفته اول
شهرداری بوشهر-آلومینیوم هرمزگان
نیروی زمینی تهران-شهرداری تبریز
کاسپین قزوین-کارا شیراز
هف سمنان-شاهین توسعه کیش
شاهین ماهشهر-سردار بوکان
پاس همدان-شهرداری همدان
برنامه هفته دوم
نیروی زمینی تهران-شهرداری بوشهر
کارا شیراز-آلومینیوم هرمزگان
شهرداری تبریز-هف سمنان
سردار بوکان-کاسپین قزوین
شاهین توسعه کیش-پاس همدان
شهرداری همدان -شاهین ماهشهر
برنامه هفته سوم
شهرداری بوشهر-کارا شیراز
هف سمنان-نیروی زمینی تهران
آلومینوم هرمزگان-سردار بوکان
پاس همدان-شهرداری تبریز
کاسپین قزوین-شهرداری همدان
شاهین ماهشهر-شاهین توسعه کیش
برنامه هفته چهارم
هف سمنان-شهرداری بوشهر
سردار بوکان-کارا شیراز
نیروی زمینی تهران-پاس همدان
شهرداری همدان-آلومینوم هرمزگان
شهرداری تبریز-شاهین ماهشهر
شاهین توسعه کیش-کاسپین قزوین
برنامه هفته پنجم
شهرداری بوشهر-سردار بوکان
پاس همدان-هف سمنان
کارا شیراز-شهرداری همدان
شاهین ماهشهر-نیروی زمینی تهران
آلومینوم هرمزگان-شاهین توسعه کیش
کاسپین قزوین-شهرداری تبریز
برنامه هفته ششم
پاس همدان-شهرداری بوشهر
شهرداری همدان-سردار بوکان
هف سمنان-شهرداری ماهشهر
شاهین توسعه کیش-کارا شیراز
نیروی زمینی تهران-کاسپین قزوین
شهرداری تبریز-آلومینوم هرمزگان
برنامه هفته هفتم
شهرداری بوشهر-شهرداری همدان
شاهین ماهشهر-پاس همدان
سردار بوکان-شاهین توسعه کیش
کاسپین قزوین-هف سمنان
کارا شیراز-شهرداری تبریز
آلومینوم هرمزگان-نیروی زمینی تهران
برنامه هفته هشتم
شاهین ماهشهر-شهرداری بوشهر
شاهین توسعه کیش-شهرداری همدان
پاس همدان-کاسپین قزوین
شهرداری تبریز-سردار بوکان
هف سمنان -آلومینوم هرمزگان
نیروی زمینی تهران-کارا شیراز
برنامه هفته نهم
شهرداری بوشهر-شاهین توسعه کیش
کاسپین قزوین-شهرداری ماهشهر
شهرداری همدان-شهرداری تبریز
آلومینوم هرمزگان-پاس همدان
سردار بوکان-نیروی زمینی تهران
کارا شیراز-هف سمنان
برنامه هفته دهم
کاسپین قزوین - شاهین شهرداری بوشهر
شهرداری تبریز - شاهین توسعه کیش
شاهین ماهشهر - آلومینیوم هرمزگان
نیرو زمینی تهران - شهرداری همدان
پاس همدان - کارا شیراز
هف سمنان - سردار بوکان
برنامه هفته یازدهم
شاهین شهرداری بوشهر - شهرداری تبریز
آلومینیوم هرمزگان - کاسپین قزوین
شاهین توسعه کیش - نیرو زمینی تهران
کارا شیراز - شاهین ماهشهر
شهرداری همدان - هف سمنان
سردار بوکان - پاس همدان
گفتنی است بازی های لیگ دسته دوم 9شهریور ماه با حضور 36 تیم در سه گروه آغاز می شود.