تاریخ انتشار: 1399/09/27 01:35
کد خبر: 48401

فقط با یک ضربه مشت مرگبار جوان ورزشکار تهرانی مغز دوستش را له کرد+عکس

پسر ورزشکار که با مشت آهنین بچه محل خود را کشته بود به اتهام قتل شبه عمد پای میز محاکمه ایستاد.
فقط با یک ضربه مشت مرگبار جوان ورزشکار تهرانی مغز دوستش را له کرد+عکس

مهر ماه سال ۹۷ جسد نیمه جان پسر ۲۵ ساله به نام ش. رایان به بیمارستانی در غرب تهران منتقل شد . رایان که دچار شکستگی جمجمه و ضربه مغزی شده بود تحت درمان قرار گرفت اما 9 روز بعد به خاطر آسیب جدی مغزی روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد.

با مرگ رایان مادر وی از پسر جوانی به نام عادل که وی را به بیمارستان منتقل کرده بود شکایت کرد و مدعی شد عادل موجب مرگ پسرش شده است.

با این شکایت عادل که ورزشکار بود بازداشت شد و به درگیری با رایان اعتراف کرد اما مدعی شد قصد قتل نداشته و رایان دعوا را شروع کرده است.

عادل در ادامه بازجویی ها گفت : من فقط یک ضربه مشت به چانه رایان زدم اما رایان تعادلش را از دست داد و روی زمین افتاد. و قتی او روی زمین افتاد و از سرش خون جاری شد ترسیدم و بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم و او را به بیمارستان رساندم.

وقتی پزشکی قانونی در گزارش علت مرگ را ضربه به طاق جمجمه و شکستگی آهیانه و له شدگی مغز اعلام کرد برای عادل به اتهام قتل شبه عمد کیفرخواست صادر و وی در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

مرگ مرموز پسر جوان بعد از ضربه مشت سهمگین

در ابتدای جلسه مادر رایان که تنها ولی دم بود در حالی که اشک می ریخت درخواست قصاص را مطرح کرد و با اشاره به عادل گفت : این متهم از قبل با پسرم درگیر بود و آگاهانه به سر پسرم مشت زد که موجب مرگش شد.اما حالا مدعی است قصد قتل نداشته است. من به اتهام قتل عمد از او شکایت دارم و برایش قصاص می خواهم.

وقتی عادل روبه روی قضات ایستاد گفت :من ورزشکار هستم و مشت سنگینی دارم ولی باور کنید هرگز فکر نمی کردم مشتم باعث مرگ کسی شود.

وی درباره شروع درگیری با قربانی گفت: من و رایان بچه محل بودیم و از قبل یکدیگر را می شناختیم. او مدتی بود دنبال بهانه می گشت تا با من دعوا کند. او چند بار جلوی راهم را گرفت و مسخره کرد. او می‌خواست من را اذیت کند که به او بی اعتنا بودم. آخرین بار وقتی در خیابان او را دیدم دستم را گرفت و از من خواست تا با هم دعوا کنیم .من نمی دانستم با چه انگیزه‌ای قصد دعوا دارد .او شروع به فحاشی کرد و به من مشت زد که جاخالی دادم .من که از رفتار رایان عصبانی شده بودم یک ضربه مشت به چانه او زدم که روی زمین افتاد و یکباره متوجه شدم از سرش خون جاری شده است.

این متهم ادامه داد: من که ترسیده بودم با اورژانس تماس گرفتم .اما اصلاً فکر نمی‌کردم ضربه‌ای که به سرش زده ام موجب مرگ او می شود. او وقتی بعد از 9 روز در بیمارستان جان سپرد من شوکه شدم. ممکن است وقتی که او تعادلش را از دست داد و روی زمین افتاد سرش آسیب دیده باشد.

با پایان دفاعیات این متهم قضات دادگاه پرونده را به دادسرا برگرداندند تا تحقیق از شاهدان تکمیل و نظر کارشناسان پزشکی قانونی بار دیگر استعلام شود

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/366xq7

اخبار مرتبطآخرین اخبار


پیام مسی به مارادونا ؛ تمام قدرت‌های دنیا برای تو می‌خواهم دیگو