تاریخ انتشار: 1398/11/08 10:47
کد خبر: 73038

لغو دیدار لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز برای ادای احترام به کوبی برایانت

دیدار لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز به دلیل مرگ ستاره سابق بسکتبال NBA لغو شد.
لغو دیدار لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز برای ادای احترام به کوبی برایانت

 و به نقل از آس، NBA پس از یک روز سکوت در نهایت تصمیم گرفت دیدار بسکتبال لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز را لغو کند. داربی لس آنجلس قرار بود صبح امروز (سه شنبه) در استیپلس سنتر برگزار شود. در این بیانیه آمده است که لیگ بسکتبال آمریکا به دنبال تاریخ جدید برای این بازی خواهد بود. این سازمان در اطلاعیه‌اش نوشت: به خاطر باشگاه لیکرز که در غم از دست دادن کوبی برایانت است تصمیم گرفته شد این دیدار در تاریخ دیگری برگزار شود.

ستاره سابق لیکرز به همراه دخترش یکشنبه شب به دلیل سقوط هلی کوپتر جان خود را از دست داد.

روزنامه اتلتیک درباره وضعیت بازیکنان لیکرز نوشت: آنها در شرایط انجام یک بازی بسکتبال نیستند. به نوشته اغلب رسانه‌های آمریکایی بازیکنان کلیپرز از زمانی که آن حادثه تلخ اتفاق افتاد با بازیکنان لیکرز در ارتباط بودند و به دنبال راه حلی بودند تا به همشهری شان کمک کنند.

لبرون جیمز یک‌شنبه صبح توانست رکورد برایانت را بشکند و سومین بازیکن امتیاز آور تاریخ NBA شود. خبرنگار روزنامه اتلتیک مدعی شد برایانت به همین دلیل با جیمز تماس گرفت تا به او تبریک بگوید. این اتفاق چند ساعت قبل از سقوط هلی کوپتر رخ داد.

رامون شلبورن (خبرنگار ESPN) اعلام کرد غم از دست دادن برایانت تنها به تیم لیکرز محدود نمی‌شود و همه کارکنان از این اتفاق ناراحت هستند چون نزدیک به ۲۰ سال با او زندگی کردند. ستاره سابق لیکرز از سال ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۶ با پیراهن این تیم به میدان رفت.

باشگاه لیکرز بالاخره سکوت خود را شکست و پس از لغو دیدار امروز در توئیترش نوشت: باشگاه می‌خواهد از کسانی که ما را حمایت کردند و با ما ابراز همدردی کردند قدردانی کند. ما اکنون در شرایط خیلی سختی قرار داریم. به حمایت از خانواده برایانت ادامه خواهیم داد و تا جایی که بتوانیم اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر خواهیم کرد.

آخرین باری که یک دیدار در NBA به خاطر یک حادثه تلخ به تعویق افتاد به سال ۲۰۱۳ بر می‌گردد. این اتفاق پس از ماراتن بوستون رخ داد. پیش از آن به قتل رسیدن فیتزجرالد کندی در سال ۱۹۶۳ باعث لغو بازی ها شد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3n6xex

اخبار مرتبطآخرین اخبار


انتقاد توخل از فشردگی بازی‌های پاری سن ژرمن