تاریخ انتشار: 1395/08/11 13:13
لیگ برتر تنیس روی میز امسال؛
کد خبر: 251542

پتروشیمی بندرامام در اندیشه تکرار قهرمانی، دانشگاه آزاد حریفی قدرتمند و مدعی

رقابت های لیگ برتر تنیس روی میز کشور از ماه دیگر آغاز خواهد شد و از قرار معلوم باید قهرمان این دوره را در بین تیم های پتروشیمی بندر امام و دانشگاه آزاد جستجو کرد.
پتروشیمی بندرامام در اندیشه تکرار قهرمانی، دانشگاه آزاد حریفی قدرتمند و مدعی

به گزارش فرتاک ورزشی،  لیگ برتر تنیس روی میز کشور که یکی از قدیمی ترین لیگ های باشگاهی کشور در بعد از انقلاب به شمار می رود، امسال با پیچیدگی بیشتر روبرو بوده و رقابت ها با وجود درخشش جوانان این رشته کمی سخت تر از گذشته شده است.

 

تا چند سال قبل شما بیش از چند بازیکن که شاید به اندازه انگشتان یک دست هم نمی رسید را نمی توانستید پیدا کنید که بتوانند در باشگاه های خود تاثیرگذار باشند ولی الان موضوع متفاوت بوده و تعداد بازیکنانی که می توانند سرنوشت یک باشگاه را رقم بزنند بیشتر از گذشته شده و بر همین اساس شاید سخت باشد که  قاطعانه از قبل و تنها بر اساس نفرات موجود در تیم ها قهرمان را پیش بینی کرد.

 

اما براساس نفرات موجود بد نیست به تیم های مدعی در رقابت های سالجاری که از ماه دیگر برگزار خواهد شد، اشاره ای داشته باشیم جایی که باید تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و پتروشیمی بندرامام را متمایز از دیگر تیم ها دانست اگر چه همان طور که گفته شد نباید از دیگر بازیکنان  و تیم های دیگر هم غافل بود ولی می توان پیش بینی کرد رقابتی سخت بین پتروشیمی بندرامام و دانشگاه آزاد در جریان باشد.

 

333

پتروشیمی بندرامام که طی چند سال گذشته همواره یکی از مدعیان اصلی قهرمانی بوده، امسال نیز هم چون سنوات گذشته با یک تیم قدرتمند وارد عرصه رقابت های لیگ برتر تنیس روی میز می شود. حضور بازیکنانی هم چون، نیماعالمیان، افشین نوروزی، مهران احدی، عارف احمدیفر، میعاد لطفی و حمیدرضا طاهرخانی که همگی از بازیکنان طراز اول کشور می باشند، قدرت این تیم را نشان می دهد و بدون شک آنها می توانند در این رقابت ها گزینه اصلی قهرمانی باشند اگرچه همان طور که اشاره گردید نباید از دیگر تیم ها نیز غافل بود.

 

هدایت فرهادی سرمربی این تیم اعلام کرده براساس برنامه و بررسی های لازم بازیکنان خود را انتخاب کرده و برای قهرمانی در این دوره از مسابقات به میدان خواهد آمد که با توجه به جذب نفراتی مطرح کشور هم نمی توان این حرف را تنها یک ادعا دانست بلکه باید اعتراف کرد که این تیم پتانسیل قهرمانی در لیگ را دارا بوده و می تواند باز هم بر سکوی نخست بایستد و شاید تنها حریف سر سخت این تیم را دانشگاه آزاد دانست.

 

0MF9cAWqVK7k

در آن سوی میدان نیز سرمربی رقیب، خبر از بستن تیمی قدرتمند در رقابت های امسال داده است و با توجه به جذب نوشاد عالمیان ستاره چند ساله اخیر تنیس روی میز کشور که پیوستنش به دانشگاه آزاد قطعی شده است و هم این که جذب امیرحسین هدایی جوان اول حال حاضر تنیس روی میز ایران، امین احمدیان دیگر بازیکن شایسته و جوان و به احتمال زیاد جذب شاهین اخلاق پسند بازیکن با تجربه و کار آمد این ورزش، می توان امیدوار بود که این تیم نیز در رقابت با پتروشمی بندرامام هوشیارانه به انتخاب بازیکنان اقدام نموده است.

 

ui49vIHA8sxi

البته حمیدرضا صابری سرمربی دانشگاه آزاد باید برای رقابت جدی تر یک بازیکن دیگر از لیگ برتر و در صورت امکان یک بازیکن خارجی در اختیار بگیرد تا بتواند بسیار جدی تر اسب خود را برای قهرمانی زین کند اما بدون شک می توان از هم اکنون شاهد یک رقابت داغ بین این دو تیم بود که می تواند جذابیت های لیگ را چند برابر کند.  

 

نویسنده: نادر دارستانی


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2ry8r6

اخبار مرتبطآخرین اخبار


حذف اخلاق پسند و لطف اله نسبی در مرحله حذفی
در مسابقات دسته برتر بزرگسالان تنیس روی میزاتفاق افتاد؛

قهرمانی دسته برتر به نوشاد عالمیان  رسید / احدی در جایگاه دوم ایستاد
در مسابقات تنیس روی میز دسته برتر بزرگسالان کشور؛