تاریخ انتشار: 1395/07/25 17:25
کد خبر: 255297

نیما حرفی برای گفتن نداشن/ نوشاد انتقام انتخابی المپیک را گرفت/ احدی هم به فینال رسید

دیدار مرحله نیمه نهایی دسته برتر تنیس روی میز بزرگسالان کشور در حال برگزاری است که در یکی از بازیها، نوشاد عالمیان از سد برادر خود عبور کرد و احدی نیز از سد نوروزی گذشت.
نیما حرفی برای گفتن نداشن/ نوشاد انتقام انتخابی المپیک را گرفت/ احدی هم به فینال رسید

به گزارش سرویس ورزش های راکتی فرتاک ورزشی، دیدار حساس و شاید به عبارتی انتقامی نیما و نوشاد عالمیان در مرحله نیمه نهایی دسته برتر تنیس روی میز بزرگسالان کشور، دقایقی پیش برگزار گردید و نوشاد عالمیان در یک بازی یکطرفه توانست از سد نیما عبور نماید.

نوشاد با این پیروزی ثابت کرد که از لحاظ روحی دوباره در شرایط خوبی بسر می برد اگرچه علی رغم پیروزی در بازی های دیروز، این روحیه به خوبی دیده نمی شد و اندکی با تزلزل مواجه بود، ولی در دیدار با نیما که برایش می توانست از تمامی بازیها حساس تر باشد، نوشاد با یک بازی حساب شده و متفکرانه از سد حریف خود عبور کرد تا به دیدار نهایی راه یافته و به مصاف مهران احدی برود و هم اینک انتقام شکست در مرحله انتخابی المپیک را از نیما گرفته باشد.

22

در دیدار بازی نیمه نهایی دو بازیکن کهنه کار تنیس روی میز کشور به مصاف هم رفتند، در یک سوی میزمهران احدی قرار داشت و درمقابل افشین نورزی ایستاده بود. 

هر دو بازیکن سالها عضو تیم ملی و از بازیکنان با تجریه این رشته محسوب می شوند که باید برای حضور در دیدار نهایی به مصاف همی مرفتند تا رقیب نوشاد در فینال را مشخص نمایند که در این بازی احدی توانست با نتیجه تحسین برانگیز 4 بر صفر از سد حریف خود عبور نماید و به دیدار پایانی و در مصاف با نوشاد عالمیان قرار بگیرد.

لازم به ذکر این مسابقات امشب به پایان خواهد رسید.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/36mrj9

اخبار مرتبطآخرین اخبار


نفرات برتر دسته برتر تنیس روی میز مشخص شدند/ آغاز بازی های حذفی
پایان مرحله اول مسابقات دسته برتر بزرگسالان

حذف اخلاق پسند و لطف اله نسبی در مرحله حذفی
در مسابقات دسته برتر بزرگسالان تنیس روی میزاتفاق افتاد؛

 تورهای جهانی اتریش و سوئد  منتظر ورود 6 بازیکن برتر ایران
گام های بلند تنیس روی میز برای ورود به عرصه های جهانی؛