تاریخ انتشار: 1403/02/05 19:26
کد خبر: 1273647

آخرین خبر در مورد حضور یحیی در تراکتور

مدیر تیم تراکتور آخرین اخبار در مورد وضعیت یحیی گل‌محمدی و حضور او در این تیم را شرح می‌دهد.
آخرین خبر در مورد حضور یحیی در تراکتور

به گزارش فرتاک ورزشی

مشکلات شخصی حل می‌شوند تا بیاید

آخرین خبر در مورد حضور یحیی در تراکتور

 ساعتی بعد از معارفه حمید مطهری به عنوان مربی تیم تراکتور و دستیار یحیی گل‌محمدی، خبرنگار ما در گفتگویی با سعید مظفری‌زاده، مدیر تیم سرخپوشان، جزئیات بیشتری را از این انتخاب و آینده تیم بیان کرده است.

* عصر امروز حمید مطهری به عنوان مربی جدید تیم تراکتور منصوب شد، لطفا در این مورد صحبت کنید.

همان‌طور که در اطلاعیه باشگاه آمده، ایشان امروز قراردادشان را پس از مذاکره با مدیرعامل محترم باشگاه امضا کردند و قرار است در تمرینات شرکت کنند. امروز هم یک جلسه تمرینی بسیار خوب داشتیم و بازیکنان زیر نور دستورات کادرفنی را اجرا کردند و همه چیز روند عادی خود را طی می‌کند.

* برای بسیاری از هواداران تراکتور این سوال پیش آمده که حمید مطهری چه سمتی در تیم دارد و آینده سرمربی تیم خواهد شد؟

آقای مطهری یکی از مربیان بادانش، باتجربه و باشخصیت فوتبال ایران هستند که رزومه ایشان برای معرفی‌شان کافی است و هیچ نیازی به تعریف و تمجید من ندارد. اما ایشان به عنوان دستیار سرمربی به تیم آمدند و روی تمرینات نظارت دارند.

* بنابراین نقش ایشان دستیار سرمربی است و سرمربی به زودی معرفی خواهد شد؟

بله، کاملا درست است.

* گزینه نهایی چه کسی است؟

یحیی گل‌محمدی گزینه نهایی است و ایشان همان‌طور که در مصاحبه خود گفتند در حال حل مشکلات شخصی هستند و پس از آن قراردادشان را امضا خواهند کرد.

* فکر می‌کنید این اتفاق چه زمانی رخ می‌دهد؟

این اتفاق به زودی رخ می‌دهد و از این بابت نگرانی وجود نخواهد داشت.

* در مجموع وضعیت تیم را چطور می‌بینید؟

بازیکنان با انگیزه و شادابی بسیار زیادی تمرین را انجام دادند و همچون گذشته تمام تلاش خود را خواهند کرد تا هواداران را خوشحال کنند. ما دو دوره افت داشتیم که یکی در ابتدای فصل به دلیل تغییرات زیاد و قرعه سخت بود و یکی هم اخیرا بعد از تعطیلات نوروزی، فکر می‌کنم این برای هر تیمی رخ می‌دهد و من مطمئنم که بازیکنان با حمایت هواداران این دوره را پشت سر خواهند گذاشت.

* در مورد آقای نصرتی هم سوالاتی وجود دارد که آیا ایشان به کارشان ادامه می‌دهند؟

بله ایشان مربی متعهد ما هستند و به قراردادشان تعهد دارند. ایشان یک استعفا دادند و هیئت مدیره و باشگاه با آن مخالفت کردند و امروز هم در تمرین حضور داشتند و به کارشان ادامه می‌دهند.

* صحبت پایانی؟

دوست دارم به هواداران اطمینان بدهم که مسئولان باشگاه شبانه روز در تلاش هستند تا بهترین اتفاق ممکن رخ بدهد و این چند بازی که نتایج آن خوب نبود، جبران شود. مطمئنم هواداران تراکتور هم مثل همیشه از ما حمایت خواهند کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/zb7boa

آخرین اخبار