تاریخ انتشار: 1403/01/04 10:35
کد خبر: 1271747

داور الکلاسیکو صحبت‌هایش با رونالدو را فاش کرد

داور مشهور برزیلی درخصوص صحنه های جر و بحثش با کریستیانو رونالدو صحبت کرد.
داور الکلاسیکو صحبت‌هایش با رونالدو را فاش کرد

به گزارش فرتاک ورزشی

اندرسون دارونکو، داور برزیلی که به واسطه اندام ورزیده و هیکل تنومند خود مشهور شده، مصاحبه مفصلی با رسانه گلوبو اسپورته برزیل داشته و در بخشی از آن نیز در مورد یکی از سفرهایش به عربستان و قضاوت دیدار الکلاسیکو این کشور میان النصر و الاهلی اشاره کرده است.

با وجود اینکه شاگردان لوئیس کاسترو با نتیجه 4-3 پیروز شدند، اما بحث های داغ بین داور برزیلی و رونالدو مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. دارونکو در مصاحبه روز گذشته اش اعتراف کرد که با وجود بحث هایی که با کاپیتان پرتغالی النصر داشته، او موفق شده که پیراهن کریستیانو را برای اضافه کردن به کلکسیون خود به دست بیاورد.

او با خنده می گوید: تصاویری از صحنه بحث و جدل من با رونالدو به میم هایی در فضای مجازی تبدیل شد. مردم برزیل، احتمالاً برای گرفتن لایک، تیتر می‌زنند: «کریستیانو رونالدو با دارونکو بحث می‌کند». اما در واقع هیچ بحثی در کار نبود و هیچ اتفاقی نیفتاد.

داور الکلاسیکو صحبت‌هایش با رونالدو را فاش کرد

داور الکلاسیکو صحبت‌هایش با رونالدو را فاش کرد

دارونکو اضافه کرد: کریستیانو به موقعیتی در بازی اعتراض کرد، درست مثل اینجا در لیگ برزیل که همیشه این اتفاق رخ می دهد. این یعنی بازیکنان همیشه با من دعوا می کنند؟ نه اینگونه نیست. خوشبختانه، من نیز در آن صحنه دیدار النصر تصمیم درستی گرفته بودم.

داور برزیلی همچنین فاش کرد که فرصت صحبت با این ملی پوش پرتغالی را داشته است. او گفت: در پایان بازی با هم صحبت کردیم و به او گفتم که اگر بتواند یک پیراهن به من بدهد، بسیار از این بابت مفتخر خواهم شد. او این کار را کرد و حتی چند تا از کارت های من را نیز امضا کرد. در آن بازی پیراهن فیرمینو را هم بردم که در تیم مقابل CR7 بازی می کرد. دو ستاره بزرگ، یکی از تیم ملی کشورمان و یکی از نوابغ این ورزش.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/zb6nlz

آخرین اخبار