تاریخ انتشار: 1403/01/26 17:39
کد خبر: 1272822

دقیقی به دنبال خامه روی کیک برابر استقلال

شمس آذر یک شروع فوق العاده در سال جدید با کسب 6 امتیاز از دو بازی خود داشته و با این شرایط روحی مناسب آماده جدال حساس برابر استقلال خواهد شد.
دقیقی به دنبال خامه روی کیک برابر استقلال

به گزارش فرتاک ورزشی

سعید دقیقی به بهترین اتفاق ممکن در سال جدید رسیده است و تیمش با کسب دو پیروزی ارزشمند در جدال مقابل ذوب آهن در اصفهان و در ادامه فولاد خوزستان اکنون با رسیدن به 6 امتیاز کار را استارت زده است تا آنها امیدوارکننده به دنبال ادامه مسیر باشند.

سرمربی شمس آذر که به تازگی سالروز تولد خود را پشت سر گذاشته، بهترین کادوی تولدش را از شاگردانش با کسب دو پیروزی دریافت کرده است. با این حال سرمربی جاه طلب شمس آذر اتفاق بزرگتری را در ذهن دنبال می‌کند. او در شرایطی در نیم فصل اول و در استادیوم آزادی مقابل پرسپولیس تن به شکست داد که شاید کم تجربگی شاگردانش نقش پررنگی در این بازی داشت.

    با این حال اکنون در دومین حضور شمس آذر در استادیوم آزادی و در تقابل با استقلال و تفکرات جواد نکونام او با بالاترین توان و انگیزه مسیر کامیابی در این جدال را دنبال می‌کند و به خوبی از اهمیت این بازی آگاه است. شمس آذر در بازی رفت نیز در قزوین بازی درخشانی را برابر استقلال به جا گذاشت و توانست مقابل تیمی که از قدرت تدافعی بالایی برخوردار است در نهایت دو گل به ثمر رسانده و با تساوی دو – دو کار را خاتمه دهد.

اکنون بعد از دو برد روحیه بخش در ابتدای سال جدید و دستیابی به جایگاه مناسب در جدول لیگ برتر علیرغم کسر سه امتیاز، سعید دقیقی برای تکمیل جشن تولد خود و کادوی ویژه شاگردانش، چشم به امتیاز در جدال با آبی‌پوشان دارد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/yo68ya

آخرین اخبار