تاریخ انتشار: 1403/02/04 15:56
کد خبر: 1273567

بهترین رکورد کارنامه سرمربیگری اوسمار در پرسپولیس

اوسمار لوس ویرا تا اینجا بهترین میانگین امتیازگیری خود در تمام دورانی که سرمربی بوده را به دست آورده است.
بهترین رکورد کارنامه سرمربیگری اوسمار در پرسپولیس

با اینکه اوسمار لوس ویرا از سال ۲۰۱۰  مربیگری را آغاز کرده اما بعضا یا در تیم های زیر ۲۰ سال مربیگری کرده یا اینکه به عنوان دستیار  فعالیت داشته است.

با این وجود او در چند مقطع  قبل از حضور در فوتبال ایران در کشور خود نقش سرمربی را هم ایفا کرده اما جالب اینجاست که در همین مقطع دو ماهه حضورش در پرسپولیس به عنوان سرمربی بهترین میانگین امتیاز را به دست آورده است.

در اولین و دومین مقطع سرمربیگری او در تیم های خوونتود و زیر ۲۰ سال کورینتیانس تعداد بازی های او به عنوان سرمربی ثبت نشده و امتیازی برایش در نظر گرفته نشده است.

در فاصله ماه های آپریل تا جولادی ۲۰۱۵ اوسمار در ۱۲ بازی سرمربی تیم براگانتینیو بوده که میانگین امتیازی ۱.۰۸ را در هر بازی ثبت کرده است.

بعد از یک مقطع سرمربیگری در تیم زیر ۲۰ سال کورینتیانس و دستیاری فابیو کارلیه ، اوسمار در فاصله ماه های می تا سپتامبر  ۲۰۱۸ در ۲۱  بازی سرمربی کورینتیانس بوده که به صورت میانگین از هر بازی ۱.۳۳ امتیاز به دست آورده است.

اوسمار حد فاصل نوامبر ۲۰۱۸ تا مارس ۲۰۱۹ در ۱۳ بازی سرمربی گوارانی بوده که به صورت میانگین از هر بازی ۱.۰۸ امتیاز گرفته است.بلافاصله بعد از آن نیز در ۱۰ مسابقه هدایت ویتوریا را برعهده داشته که میانگین ۰.۸۰ امتیاز از هر مسابقه را ثبت کرده است.

اوسمار در سال ۲۰۲۱ در دو بازی به عنوان سرمربی موقت اینترناسیونال میانگین ۱.۵۰ از هر بازی را به دست آورد و بالاخره در  سال ۲۰۲۲ در ۶ مسابقه سرمربی تیم سیانورته بوده که ۱.۱۷ امتیاز در هر بازی به دست آورده است.

با این وجود او در پرسپولیس تا کنون ۱۰ بار سرمربی بوده  و با احتساب تنها بازی حذفی  با ۸ برد ، یک باخت و یک تساوی به میانگین امتیازی ۲.۵۰ رسیده که بهترین آمار او در سرمربیگری بوده است.

اوسمار با توجه به شش بازی باقیمانده و حداکثر چهار بازی دیگر در جام حذفی می تواند تعداد مسابقاتی که در پرسپولیس بوده را به ۲۰ برساند که باید دید قادر به حفظ یا بهبود این میانگین امتیازی فوق العاده خواهد بود یا خیر.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/vzrz5j

آخرین اخبار