تاریخ انتشار: 1403/02/03 10:02
اسماعیلی فر محروم شد، وحدت باید برسد؛
کد خبر: 1273467

نگرانی اوسمار در بازی با سپاهان/ بحران سمت راست پرسپولیس با محرومیت دانیال

با محرومیت مدافع راست پرسپولیس او دیدار مقابل تیم سابق خود را از دست داد.
نگرانی اوسمار در بازی با سپاهان/ بحران سمت راست پرسپولیس با محرومیت دانیال

به گزارش فرتاک ورزشی

با اعلام کمیته انضباطی مبنی بر تخلف دانیال اسماعیلی فر در بازی با صنعت نفت آبادان او به یک جلسه محرومیت و پرداخت 40 میلیون تومان جریمه محکوم شد.

این رای قطعی است اما باشگاه پرسپولیس یک هفته فرصت دارد تا به آن اعتراض کند .با این حال در رای صادره قید شده که دانیال از بازی لیگ برتری تیمش محروم شده و با این حساب او در دیدار جمعه مقابل آلومینیوم اراک که در جام حذفی برگزار خواهد شد می تواند به میدان برود اما در مصاف حساس مقابل سپاهان غایب است.

چنانچه دفاعیات باشگاه پرسپولیس در مورد دانیال به جایی نرسد و محرومیت او سرجای خود باقی بماند اوسمار و کادر فنی‌اش باید فکری به حال دفاع راست بازی با سپاهان بکنند.در غیاب دانیال اسماعیلی فر که مدافع راست اصلی پرسپولیس در بازی های این فصل بوده  گزینه نخست جانشینی او وحدت حنانوف تاجیکستانی است که بعد از بازی های ملی با مصدومیت برگشت و قرار است از امروز به تمرینات گروهی تیمش برگردد.

به نظر می رسد وحدت حنانوف گزینه نخست جانشینی دانیال در الکلاسیکوی ایرانی باشد و باید تا آن روز به آمادگی مطلوب برسد و شرایط فیکس شدن را از نظر فنی و بدنی داشته باشد. در صورتی که وحدت برای این بازی آماده نباشد اوسمار مجبور است یا از فرشاد فرجی یا علیرضا باباسی جوان در جناح راست خط دفاعی تیمش استفاده کند که طبیعتا حضور هر کدام از این بازیکنان مزایا و معایبی خواهد داشت. فرجی که به خاطر ذات بازی اش در دفاع میانی اساسا مدافع رونده ای در دفاع کناری نخواهد بود و بابایی جوان و بی تجربه است  و فیکس بازی کردن او در دیداری بزرگ و حساس مقابل سپاهان  ریسک بزرگی از سوی کادر فنی به حساب می آید.

با این شرایط احتمالا هر طور شده کادر فنی پرسپولیس وحدت حنانوف را  برای آن مسابقه به شایط ایده آل خواهند رساند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/vzrqez

آخرین اخبار