تاریخ انتشار: 1402/08/26 18:57
کد خبر: 1261419

واکنش پیشکسوتان پرسپولیس به جنجال‌های اخیر

بازیکنان سابق پرسپولیس با انتشار بیانیه‌ای در مجموعه شرکت پیشکسوتان به اتفاقات چند روز اخیر این باشگاه واکنش نشان دادند.
واکنش پیشکسوتان پرسپولیس به جنجال‌های اخیر

در حالی که پرسپولیس بعد از ۲۴ ساعت جنجالی حالا به آرامش نسبی رسیده، پیشکسوتان باشگاه نیز با انتشار یک بیانیه تلاش کرده تا واکنشی آرام و مسالمت‌آمیز به این اتفاقات داشته باشد.

نباید فراموش کنیم که تیم پرسپولیس مانند خانواده ماست؛ در نتیجه سرمربی و بازیکنانش نیز فرزندان این خانواده هستند که اکنون پیراهن سرخ و مقدس باشگاه پرسپولیس را بر تن دارند.

توصیه ما به زحمتکشان باشگاه پرسپولیس این است که موضوعات را طوری مدیریت کنند که  به صورت مسالمت آمیز، درون خانواده حل شود و اسرار خانواده به بیرون درز پیدا نکند تا شاهد اظهار نظرهای حاشیه برانگیز در خصوص آن ها نباشیم.

یحیی و شاگردانش فرزندان خانواده بزرگ پرسپولیس هستند و پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس به عنوان بزرگان این خانواده به هیچ وجه پشت فرزندان خود را خالی نمی‌کنند.

به هر حال دغدغه تمام این افراد موفقیت باشگاه پرسپولیس است و حتی آن پیشکسوتانی که نگاهی نقادانه به وضعیت موجود دارند، تمام فکر و ذکرشان چیزی جز موفقیت تیم محبوبشان نیست.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/vzpdbz

آخرین اخبار فوتبال