تاریخ انتشار: 1403/02/14 13:23
پیشکسوت پرسپولیس: عملکرد خط حمله خیلی بد است
کد خبر: 1274466

آل کثیر توانایی حفظ توپ را ندارد/ مدافع ملی‌پوش پرسپولیس ۴ تا پاس سالم نمی‌تواند بدهد

پیشکسوت پرسپولیس از چند بازیکن این تیم انتقاد کرد.
آل کثیر توانایی حفظ توپ را ندارد/ مدافع ملی‌پوش پرسپولیس ۴ تا پاس سالم نمی‌تواند بدهد

به گزارش فرتاک ورزشی

جمشید شاه‌محمدی در خصوص دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان اظهار داشت: به نظر من دو تیم به دنبال نباختن بودند و به همین دلیل بازی کیفیت فنی خاصی نداشت. این مساله باعث شد تا تماشاگران هم ناراضی به خانه بروند. پرسپولیس این شانس را داشت تا با برد مقابل سپاهان صدرنشین شود، اما انگار خودشان نخواستند که این اتفاق بیفتد. البته پرسپولیس بد بازی نکرد، اما اخراج امید عالیشاه کار را سخت کرد.

وی درباره مشکل پرسپولیس در این بازی افزود: به نظر من عملکرد خط حمله خیلی بد است؛ آل‌کثیر بازیکن ضربه آخر زن است، اما توانایی حفظ توپ ندارد. این در حالیست که یک مهاجم باید حفظ توپ کند، اما او مثل دیوار است و توپ به او می‌خورد و برمی‌گردد! البته خط دفاع هم ایرادات زیادی دارد و آقای مدافع ملی‌پوش ۴ تا پاس سالم نمی‌تواند بدهد. به نظر من از این بازیکنان انتظار بیشتری می‌رود.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص عملکرد اوسمار ویرا افزود: به نظر من عملکرد او بد نبوده چرا که او همان تیم یحیی گل‌محمدی را در اختیار دارد و نمی‌تواند در این مدت شق القمر کند. زمان گل‌محمدی پرسپولیس ترسو بازی می‌کرد، اما الان شرایط بهتر است هرچند که موقعیت گل خوبی نمی‌بینیم. به نظر من مهدی ترابی برای خودش بازی می‌کند. او در طول فصل بار‌ها ضربه ایستگاهی زده، اما یک بار هم به نتیجه نرسیده. به نظرم مربی باید اقتدار داشته باشد و مقابل او بایستد. یک مربی در پرسپولیس باید فردی باشد که بازیکنان از او حساب ببرند. البته این مشکل فقط برای ترابی نیست و کنعانی یا آل‌کثیر هم برای خودشان بازی می‌کنند.

وی درباره اینکه گویا برخی از بازیکنان اشباع شده‌اند گفت: من نمی‌دانم مشکل سعید صادقی چیست، اما اگر مشکلی دارد باید آن را حل کند، چون او در پرسپولیس سعید صادقی شد. شاید برخی از بازیکنان اشباع شده‌اند، اما آن‌ها بدانند که در پرسپولیس این خبر‌ها نیست و اگر مردم و هواداران ناراحت شوند مقصر صد درصد همین بازیکنان هستند.

شاه‌محمدی درباره حواشی سکو‌های ورزشگاه در بازی پرسپولیس و سپاهان خاطرنشان کرد: وقتی یک پیرمرد به خودش اجازه می‌دهد به زنان توهین کند باید با او برخورد شود چرا که اگر با او برخورد لازم نشود آن وقت در تهران و سایر شهر‌ها هم این قضیه تکرار خواهد شد و این مسئله در تمام ایران فراگیر می‌شود. به همین دلیل باید برخورد جدی و سفت و سختی با این مساله بشود تا کسی به خودش اجازه ندهد که به راحتی توهین کند. البته اینکه هواداران پرسپولیس هم به رامین رضاییان توهین کردند کار درستی نیست. رامین در پرسپولیس زحمت کشیده و حالا نخواسته در پرسپولیس بماند، اما او باید فحش بخورد؟ مگر مردم پول او را می‌دهند؟ یک بازیکن تا زمانی که در تیمی بوده تلاش کرده و حالا به تیم دیگری رفته است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس قهرمان لیگ برتر خواهد شد یا نه ادامه داد: پرسپولیس حتماً قهرمان می‌شود چرا که استقلال حواشی زیادی دارد. من بازی آن‌ها مقابل تراکتور را دیدم و به نظرم از نظر فنی شرایط خوبی ندارند و تیم آن‌ها پر از حاشیه است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/ren8my

آخرین اخبار