تاریخ انتشار: 1402/09/18 15:54
کد خبر: 1263266

سرپرست هوادار:‌حرف‌های فکری جور دیگری تعبیر شد اما نایی برای ما نمانده

سرپرست تیم فوتبال هوادار گفت: از حرف‌های فکری در نشست خبری قبل از بازی با پرسپولیس جور دیگری برداشت شد.
سرپرست هوادار:‌حرف‌های فکری جور دیگری تعبیر شد اما نایی برای ما نمانده

علی طهماسبی پس از شکست یک بر صفر هوادار مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این دیدار از آن بازی‌هایی بود که اعصاب و روان نیمکت ما از همان ابتدای بازی به هم ریخت. من دیدم یحیی گل‌محمدی نیز در برخی صحنه‌ها آمد و اعتراض کرد اما هر وقت ما اعتراض کردیم ناگهان دیدیم داور دوان دوان به سمت محمود فکری آمد و از همانجا این چالش‌ها شروع شد. 

وی در پاسخ به این سؤال که آیا نیمکت‌نشینان هوادار حرفی به اشکان خورشیدی زدند که سبب تهییج او شد، گفت: اصلاً،  حرف‌هایی که محمود فکری روز گذشته زد تأثیر خودش را گذاشت و خورشیدی همان داستان را داشت امروز شاهد بودم فکری هیچ چیزی به داور نگفت. در صحنه‌ای که به خود من کارت زرد داد دو بازیکن با هم برخورد کردند و فقط به خورشیدی گفتم صحنه‌ای نبود که بخواهید کارت بدهید و با کارت زرد نشان دادن من را از بازی هم به همین راحتی محروم کردند.

سرپرست تیم هوادار ادامه داد: آخر بازی هم به خورشیدی گفتم به چه دلیل به من اخطاری دادی زیرا اعتراض باید شدتی داشته باشد که داور بخواهد کارت نشان بدهد اما خورشیدی گفت رفتار من غیر مسئولانه بوده است به تازگی فهمیدیم رفتار غیرمسئولان انجام دادیم.

طهماسبی در مورد دلیل شرکت نکردن محمود فکری در نشست خبری پس از بازی عنوان کرد: الان در رختکن بچه‌ها گفتن گل پرسپولیس مشکوک به آفساید بود دو سه کارشناس هم این موضوع را  تأیید کردند دیگر واقعاً نایی برای ما نمانده همین‌جوری تیم مظلومی هستیم طرفدار هم نداریم و وقتی چنین اتفاقاتی می‌افتد دلسرد می‌شویم. 

وی در واکنش به این موضوع که قضاوت داور ربطی به اهالی رسانه ندارد که باید در سالن معطل محمود فکری بمانند و در نهایت هم سرمربی هوادار در نشست خبری شرکت نکند، پاسخ داد: محمود فکری احترام خیلی خاصی برای اهالی رسانه قائل است همیشه نیز از آنها به نیکی یاد می‌کند و بابت پوشش دادن اخبار تیم هوادار قدردان زحمات آنها است اما غیبتش در نشست خبری ربطی به خبرنگاران ندارد بیشتر اعصابش از داوری خورد بود. اگر بیاید و حرفی هم بزند ممکن است محروم شود ترجیح دادیم به نشست نیاید.

سرپرست تیم هوادار در خصوص اظهارات قبل از بازی محمود فکری نسبت به اشکان خورشیدی و پرسپولیسی‌ خطاب کردن داور بازی امروز گفت: عکسی از خورشیدی بیرون آمده بود اما منظور فکری این نبود که بخواهد او را متهم به داستانی کند. سرمربی ما مطابق عکسی که مربوط به جشن قهرمانی پرسپولیس  در فینال جام حذفی سال گذشته است، حرف زد اما فکر می‌کنم حرف‌هایش جور دیگری تعبیر شد. البته منظور من هما عکسی است که از خورشیدی در کنار زمین وایرال شد نه جشن قهرمانی.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/relp8b

آخرین اخبار