تاریخ انتشار: 1403/03/31 11:11
کد خبر: 1277617

شروع بی‌سروصدای پرسپولیسی‌ها در نقل و انتقالات تابستانی؛ مدافع ملی‌پوش در جمع سرخ‌ها ماندگار شد

مرتضی پورعلی‌گنجی برای ادامه همکاری با سرخ‌پوشان پایتخت به مدت یک فصل دیگر با مدیران باشگاه پرسپولیس به توافق رسید.
شروع بی‌سروصدای پرسپولیسی‌ها در نقل و انتقالات تابستانی؛ مدافع ملی‌پوش در جمع سرخ‌ها ماندگار شد

رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس باتوجه به حکم صادره از سوی کمیته اخلاق، 20 روز از هرگونه فعالیت فوتبالی منع شده و همین موضوع در روند نقل‌وانتقالاتی سرخ‌پوشان پایتخت اخلال به‌وجود آورده است. با این وجود، ماموریت‌ها در زمینه مذاکره برای استخدام سرمربی جدید و البته تمدید قرارداد ستاره‌ها و جذب بازیکن به حسین بادامکی، معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس محول شده و در روزهای اخیر مذاکرات توسط او انجام شده است.

پرسپولیسی‌ها در شرایطی به دنبال استخدام والتر ماتزاری هستند که خبرهای ضدونقیضی پیرامون این سرمربی ایتالیایی مطرح است و هنوز توافقات با او نهایی نشده است. در کنار این موضوع، بعد از فسخ قرارداد جنجالی علیرضا بیرانوند و البته عدم توافق با مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی‌فر در دور اول مذاکرات برای تمدید قرارداد، مذاکرات با سایر ستاره‌های پرسپولیس برای تمدید قراردادشان دنبال می‌شود که امروز (پنجشنبه)، مرتضی پورعلی‌گنجی به ساختمان باشگاه پرسپولیس مراجعه کرد تا دیداری با مدیران این باشگاه داشته باشد.

از گلایه‌های اینستاگرامی تا توافق برای تمدید قرارداد

پورعلی‌گنجی در روزهای اخیر در صفحه اینستاگرامی خود نسبت به نوع رفتار مدیران باشگاه و البته شرایط مالی سرخ‌پوشان گلایه‌هایی را مطرح کرده بود. این مدافع باتجربه و 32 ساله که فصل گذشته به دلیل پارگی رباط صلیبی خیلی زود از دسترس کادرفنی خارج شد، حالا در شرایطی مهیای بازگشت به میادین است که در وهله اول او با مدیران باشگاه پرسپولیس در زمینه مسائل مالی به توافق نرسیده بود اما در جلسه امروز، شرایط متفاوت از قبل پیش رفت و طرفین برای ادامه همکاری به توافق رسیدند.

مدافع باتجربه یک‌سال دیگر در پرسپولیس می‌ماند

مرتضی پورعلی‌گنجی که در 2 فصل حضورش در پرسپولیس موفق به کسب 2 قهرمانی در لیگ برتر، یک قهرمانی در جام حذفی و یک قهرمانی در سوپرجام شده، بعد از دیداری که با مدیران باشگاه پرسپولیس داشت، توانست در زمینه مسائل مالی برای تمدید قرارداد خود به توافق برسد و طبق توافقات انجام شده، قرار است قرارداد او به مدت یک‌ساله تمدید شود. البته که با توجه به محرومیت رضا درویش، قرار است خبر رسمی تمدید قرارداد مرتضی پورعلی‌گنجی بعد از پایان محرومیت درویش اعلام شود اما آنچه مشخص است اینکه فعالیت نقل‌وانتقالات سرخ‌پوشان به صورت چراغ‌خاموش آغاز شده و پورعلی‌گنجی، اولین بازیکن تمدیدی پرسپولیس برای حضور در فصل جدید رقابت‌های باشگاهی محسوب می‌شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/qemoda

آخرین اخبار