تاریخ انتشار: 1403/02/04 20:47
اولین کاپیتانی ترابی در پرسپولیس
کد خبر: 1273589

دیدار پرسپولیس با آلومینیوم اراک؛یک روز خاطره انگیز برای مهدی ترابی

احتمال دارد عصر جمعه مهدی ترابی جلوتر از سایر بازیکنان پرسپولیس به عنوان کاپیتان این تیم وارد میدان شود.
دیدار پرسپولیس با آلومینیوم اراک؛یک روز خاطره انگیز برای مهدی ترابی

به گزارش فرتاک ورزشی

مهدی ترابی وینگر شماره 9 و باتکنیک پرسپولیس شاید در بازی عصر جمعه مقابل آلومینیوم اراک در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به عنوان کاپیتان وارد میدان شود.

برای بازی جمعه در اراک پرسپولیس امید عالیشاه را به خاطر مصدومیت در اختیار ندارد و بعید است نام علیرضا بیرانوند به خاطر اینکه دوره توانبخشی دستش کاملا طی نشده در لیست قرار بگیرد و احتمالا او نیز مثل عالیشاه همراه تیم به اراک نخواهد رفت.

    در عین حال چنانچه وحید امیری با صلاح‌دید اوسمار در ترکیب اصلی تیمش قرار نگیرد و مثلا محمد خدابنده‌لو جای عالیشاه را در ارنج سرخ‌ها پر کند مهدی ترابی به عنوان کاپیتان وارد زمین خواهد شد.

ترابی در دومین مقطع حضورش در پرسپولیس در مجموع بیش از پنج فصل عضو این تیم بوده و تا کنون 172 بار در مسابقات مختلف با پیراهن پرسپولیس به میدان رفته که طی این مسابقات 39 گل زده و 49 پاس گل داده است.

ترابی بعد از عالیشاه، امیری و بیرانوند کاپیتان چهارم تیمش به حسب می‌آید و جلوتر از محمدحسین کنعانی‌زادگان و سروش رفیعی قرار می‌گیرد که تا کنون به ترتیب 101 و 99 بازی برای پرسپولیس انجام داده‌اند.

اگر این اتفاق بیفتد در اراک ترابی در فاصله 4 ماه تا 30 سالگی برای نخسیتن بار در شروع مسابقه بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را در اختیار خواهد داشت و جلوتر از سایر نفرات تیمش وارد میدان خواهد شد که می‌تواند این بازی را برای او خاطره‌انگیز و ویژه کند.

نکته عجیب و شاید جالب اینجاست که ترابی قبل‌تر یک بار در مقابل همین تیم آلومینیوم اراک و در همین رقابت‌های جام حذفی بازوبند کاپیتانی تیمش را به دست بسته بود اما نه در شروع مسابقه.

مهدی ترابی

در دیدار دو سال قبل دو تیم که اواخر فروردین ماه سال 1401 در مرحله یک چهام نهایی در ورزشگاه آزادی که در نهایت با پیروزی 3 بر 2 آلومینیوم به پایان رسید و تیم گل‌محمدی در عین ناباوری حذف شد، در شرایطی که سیدجلال حسینی و وحید امیری جایی در ترکیب تیم خود نداشتند، امید عالیشاه و کمال کامیابی‌نیا هم در جریان مسابقه تعویض شدند و از زمین بیرون رفتند تا ترابی در دقایق پایانی بازوبند کاپیتانی تیمش را به بازو ببندد.

البته این اتفاق برای ترابی خوش یمن نبود، چرا که با وجود تلاش او برای بازگشت در دقایق پایانی، تیمش حذف تلخی را تجربه کرد. حالا در اراک اگر او دوباره بازوبند را در اختیار بگیرد و کاپیتان تیمش باشد انگار در حال دیدن دژاوو است و همه چیز برای شماره 9 به نوعی تکرار خواهد شد. هر چند وینگر تکنیکی سرخ‌ها امید دارد این بار فرجام خوشی در انتظار او و تیمش در این مسابقه حذفی باشد و پرسپولیس با کاپیتانی او صعود کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/qemed9

آخرین اخبار