تاریخ انتشار: 1403/02/14 06:37
کد خبر: 1274439

پشت پرده بازی کردن بیرانوند/ چه کسی اصرار داشت شماره یک به میدان برود!؟

بیرانوند درحالی مقابل سپاهان به میدان رفت که قرار نبود در این بازی درون دروازه قرار بگیرد.
پشت پرده بازی کردن بیرانوند/ چه کسی اصرار داشت شماره یک به میدان برود!؟

پرسپولیس درحالی مقابل سپاهان به تساوی رسید که حضور بیرانوند درون دروازه پرسپولیس سورپرایز بزرگ این بازی بود. بیرانوند که به دلیل مصدومیت هفته ها دور از ترکیب پرسپولیس بود، قبل از بازی با سپاهان به تمرینات برگشت و در این بازی مهم در چارچوب دروازه پرسپولیس قرار گرفت. مچ دست بیرانوند به طور کامل خوب نشده بود و خیلی ها معتقد بودند بازی کردن او یک ریسک بزرگ است.

خود علیرضا برای بازی کردن مردد بود چون در صورت تشدید مصدومیت، کار او بسیار سخت می شد و شاید دست او نیاز به عمل جراحی پیدا می کرد. حتی تا صبح بازی با سپاهان هم مشخص نبود بیرانوند درون دروازه قرار می گیرد یا خیر. حتی کسانی در ورزشگاه آزادی بودند، دیدند که بیرانوند همراه با اتوبوس تیم وارد ورزشگاه نشد و احتمالا به تنهایی و چند ساعت زودتر به ورزشگاه رفت. شنیده های ما حاکی از آن بود که دلیل اصلی بازی کردن بیرانوند به اصرار اوسمار برمی گشت و سرمربی برزیلی دوست داشت در این بازی فوق العاده مهم ستاره تیمش را در اختیار داشته باشد. با توجه به خوردن ۴ گل در اراک و عدم توفیق در گرفتن ضربات پنالتی، امیررضا رفیعی گلر جوان قرمزها که در غیاب بیرانوند عملکرد خوبی در لیگ داشت، باعث شده بود تا این گلر جوان تحت فشار قرار بگیرد.

اوسمار معتقد بود حضور رفیعی در بازی حساس و سنگین مقابل سپاهان ممکن است هم به ضرر این دروازه بان باشد و هم پرسپولیس از این موضوع متضرر شود. از همین رو اصرار داشت تا هرطور شده کادر پزشکی پرسپولیس بیرانوند را به بازی با سپاهان برسانند. حتی تا شب قبل از مسابقه تردیدهایی در مورد بازی کردن بیرانوند وجود داشت ولی در نهایت صبح روز بازی، بیرانوند برای بازی کردن اکی داد و اوسمار هم تصمیم گرفت از گلر باتجربه خود استفاده کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/oqk5rv

آخرین اخبار