تاریخ انتشار: 1402/08/27 18:38
پرونده احتمالا به CAS می‌رود
کد خبر: 1261462

آخرین خبر در مورد لوکادیا و پرسپولیس

یورگن لوکادیا با درخواست شرح تفصیلی حکم، اجرای آن را فعلا متوقف کرده است.
آخرین خبر در مورد لوکادیا و پرسپولیس

به گزارش فرتاک ورزشی؛ در حالی که امروز آخرین مهلت برای پرداخت مطالبات پرسپولیس از سوی یورگن لوکادیا بوده اما این اتفاق رخ نداده تا شایعاتی پیرامون سرنوشت این بازیکن و محرومیت احتمالی او شکل بگیرد. با این حال بر اساس قوانین فیفا، او با درخواست شرح تفصیلی حکم می‌تواند اجرای آن را به تعویق بیاندازد.

    باشگاه پرسپولیس در همین خصوص اعلام کرد:

    «امروز شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ آخرین روز مهلت لوکادیا بابت پرداخت این مبلغ به حساب باشگاه پرسپولیس است اما این بازیکن برای توقف روند پرونده، درخواست شرح تفصیلی رای را نموده که این موضوع نشان دهنده این است که می‌خواهد پرونده را به CAS ببرد. در این صورت و در هر دو مورد که بخواهد پرونده را به CAS  ارجاع دهد یا ندهد، زمان رسیدگی متوقف خواهد شد.

    بخش بین‌الملل باشگاه پرسپولیس طی مکاتباطی که انجام داده است، پیگیر این موضوع خواهد بود که آیا این بازیکن، برای استنیاف خواهی، پرونده را به دادگاه عالی ورزش می‌برد یا اینکه رای فیفا را قبول می‌کند و اگر قبول کند، مجددا شمارش زمان، آغاز خواهد شد و باید در زمان و مهلت مقرر، آن مبلغ را پرداخت کند.»

بنابراین به نظر می‌رسد فعلا این پرونده ادامه‌دار خواهد بود و باشگاه پرسپولیس باید منتظر نتیجه دادگاه عالی ورزش باشد تا در صورت تائید حکم، این رقم را دریافت کند.

البته در این بین شایعاتی هم پیرامون انتقال لوکادیا به پرسپولیس وجود دارد اما باشگاه پرسپولیس واکنشی به این خبر نداشته است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/npex7v

آخرین اخبار فوتبال