تاریخ انتشار: 1403/03/25 12:47
کد خبر: 1277185

تغییر موضع مربی استقلال: من هم می‌مانم!

مربی خارجی استقلال حالا دیگر مانند چند ماه قبل صحبت نمی‌کند و ادبیاتش تغییر کرده است.
تغییر موضع مربی استقلال: من هم می‌مانم!

هنگامی که جواد نکونام هدایت استقلال را بر عهده گرفت و سرمربی آبی پوشان پایتخت شد، تاکید داشت که می‌خواهد یک مربی بدنساز خارجی در اختیار داشته باشد و اصرار او موجب شد تا سرانجام زمینه برای حضور یوسو سسما مربی اسپانیایی در ایران فراهم آید. مردی که نکونام اعتقاد بسیار زیادی به او داشت و حتی در مقطعی که این مربی به خاطر پاره‌ای مسائل و مشکلات به ایران نیامده بود نیز پای او ایستاد و از یوسو برنامه بدنسازی گرفت تا شاگردانش کاملاً بر اساس همان شیوه جلو بروند.

سسما در مقطعی از لیگ بیست و سوم بسیار ناراحت بود و تاکید داشت مطالباتش سر موقع پرداخت نشده است. او حتی از برخی اعضای کادر اجرایی باشگاه استقلال هم دلخور بود و می‌گفت با وجود اصرار فراوان، زمینه برای برگزاری یک جلسه خصوصی میان او و علی خطیر را فراهم نکرده‌اند تا مشکلاتش را بازگو کند. کار به جایی رسید که چند روز قبل از بازی مهم استقلال مقابل تراکتور در تبریز شایعه شد سسما به سایر مربیان استقلال گفته است اگر روند همینطور باقی بماند و علی خطیر در فصل آینده نیز سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال را در اختیار داشته باشد، او دیگر حاضر نیست در استقلال کار کند اما خطیر برکنار شد و شرایط برای مربی خارجی استقلال بهتر از قبل گردید.

اگرچه مربی بدنساز استقلال حالا در ایران حضور ندارد اما خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که گفته هیچ مشکلی با جواد نکونام ندارد و اگر این مربی همچنان سرمربی استقلال باقی مانده و شرایط برای همکاری فراهم باشد، دوست دارد کنار جواد نکونام به کار خودش ادامه بدهد و در لیگ بیست و چهارم هم مربی استقلال باشد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/mmgj98

آخرین اخبار