تاریخ انتشار: 1403/04/01 10:05
کد خبر: 1277683

نویدکیا:سرمربی استقلال و پرسپولیس نمی‌شوم!

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان می‌گوید هنوز برای آینده کاری خود تصمیم نگرفته است.
نویدکیا:سرمربی استقلال و پرسپولیس نمی‌شوم!

به گزارش فرتاک ورزشی

محرم نویدکیا بعد از شکست دو بر صفر تیمش برابر سپاهان در فینال جام حذفی اظهار کرد: به سپاهان تبریک می‌گویم، بازی خوبی انجام داد. اگر در دقیقه ۸ گل نمی‌خوردیم بهتر می‌توانستیم رقابت کنیم. دو گل خوردیم یکی از آنها به خاطر اشتباه خودمان رخ داد و یکی هم به خاطر AVR علیه ما پنالتی اعلام شد. واقعیت این است سپاهان بهتر از ما بازی کرد و به آنها تبریک می‌گویم.

در گزارش ایسنا آمده است:وی درباره حواشی ایجاد شده برای او هم گفت: حواشی من را اذیت کرد. بازیکنانم با جان دل بازی کردند که به اینجا رسیدند. مشکلات زیاد بود اما به مرور بهتر شد و کمی از لحاظ اقتصادی به تیم کمک کردند با این حال باشگاه مس رفسنجان از نظر مالی مشکل دارد. شرکت مس چهار تیم دارند و این موضوع کار را سخت کرده است.

او همچنین گفت: من سال‌های سال با سپاهانی‌ها زندگی کرده‌ام افتخارات زیادی به دست آوردیم. دم هواداران گرم که به ورزشگاه آمدند تا به تیم روحیه بدهند.

نویدکیا همچنین درباره آینده کاری خود گفت: هر کسی با من تماس گرفت گفتم عادت ندارم وقتی بازی‌ها در جریان است با کسی صحبت کنم. گفتم بهتر از بازی‌ها تمام شود هر کسی خواست تماس بگیرد. من دلم می‌خواهت کار حرفه‌ای انجام بدهم. اگر با مس رفسنجان به جمع بندی برسیم کار را ادامه می‌دهیم. ما از نظر بازیکن کمبود داریم و باید تقویت بشویم.

او همچین درباره ازتباطش با باشگاه سپاهان هم گفت: نمی‌دانم در آینده گه اتفاقی‌ رخ می‌دهد و اینکه آیا دیدگاه‌های من به درد باشگاه سپاهان می‌خورد یا خیر. فکر می‌کنم هنوز زود است درباره این موضوع صحبت کنیم.

نویدکیا درباره اینکه آیا روزی سرمربی پرسپولیس و استقلال خواهد شد یا خیر گفت: آنها بازیکنان بزرگی داشتند که الان مربیان بزرگی هستند. من خیلی با جو این تیم‌ها آشنا نیستم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/kqzkwa

آخرین اخبار