تاریخ انتشار: 1402/08/17 13:24
کد خبر: 1260783

چرا طارمی پنالتی دیشب پورتو را نزد؟

سرمربی تیم پورتو در خصوص علت عدم استفاده از طارمی برای زدن ضربه پنالتی صحبت کرد.
چرا طارمی پنالتی دیشب پورتو را نزد؟

شب گذشته در چارچوب هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا، پورتو به مصاف آنتورپ بلژیک رفت و به برتری ۲ بر صفر رسید.

در این بازی مهدی طارمی در ترکیب اصلی حضور داشت ولی نتوانست برای تیمش گلزنی کند.

نقطه مهم بازی شب گذشته در ضربه پنالتی بود. با اینکه احتمال پنالتی زدن طارمی بیشتر بود ولی در نهایت اوانیلسون، دیگر مهاجم پورتو پنالتی را به ثمر رساند تا گل اول این تیم به نام او ثبت شود.

البته پس از گل اوانیلسون به سمت طارمی رفت و او را در آغوش گرفت ولی با این حال، این موضوع از سوی خبرنگاران مورد پرسش قرار گرفت.

کونسیسائو در پاسخ به اینکه در هنگام ضربه پنالتی به نظر می‌رسید، طارمی علاقه‌مند است پشت ضربه بیایستد ولی در نهایت اوانیلسون به دلیل اشاره سرمربی، این ضربه را زد، گفت: در ذهن من اینگونه نیست که طارمی می‌خواست برود که پنالتی را بزند. ما ۳ پنالتی‌زن داریم که یکی از آنها طارمی است و دیگران اوانیلسون و آندره فرانکو هستند. من تصمیم گرفتم که اوانیلسون پنالتی را بزند.

وی ادامه داد: من آن صحنه که می‌گویید طارمی می‌خواست پنالتی را بزند، ندیدم زیرا په په را در آن زمان صدا کردم و این نکته را به او گفتم. اگر مشکلی وجود داشته باشد، در رختکن بحث می‌شود. در این تیم همه با هم برادر هستند.

پورتو در گروه H لیگ قهرمانان اروپا با ۹ امتیاز پشت بارسلونا قرار دارد. شاختار نیز با ۶ امتیاز سوم است و آنتورپ با صفر امتیاز در قعر جدول قرار دارد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/kqawzv

آخرین اخبار فوتبالدیدگاه ها


قربان حسینی20 روز پیش

من عشقم پرورش