تاریخ انتشار: 1403/03/07 13:46
کد خبر: 1276134

حمله تند تارتار به مربیان فاسد: آنها نباید تیم بگیرند

سرمربی تیم فوتبال ملوان با ارائه کدهایی درباره تخلفات برخی مربیان توضیحاتی ارائه کرد.
حمله تند تارتار به مربیان فاسد: آنها نباید تیم بگیرند

به گزارش فرتاک ورزشی

مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی ملوان مقابل  تراکتور در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر درباره فساد در فوتبال، اظهار داشت: مربی فاسد در این فوتبال کم نداریم. بروید کاری کنید که مربی‌های پاک روی کار بیایند، آنهایی که شبانه روز زحمت می‌کشند و فکر و ذکرشان روی موفقیت تیم با کار و تلاش است، نه آنهایی که دنبال رشوه دادن و رشوه گرفتن و این کارها هستند. خط مشی یک باشگاه را مربی تعیین می‌کند. همه باشگاه‌ها را نمی‌گویم، اما خیلی از باشگاه‌ها زمانی که یک مربی می‌رود، خط می‌دهند. خیلی از مدیران نمی‌دانند، چون فوتبالی نیستند. مربی است که می‌گوید فلان کار را برای نتیجه‌گیری انجام دهید. یک مربی که قراردادش پنج شش میلیارد است و تیمش چهارم یا پنجم می‌شود، اما قراردادش 20 میلیارد، مشخص است که پنج میلیارد هزینه می‌کند!

وی در ادامه افزود: مثل روز روشن است که چه اتفاقی رخ می‌دهد. بروید بررسی کنید و ببینید بین مربیان چه کسانی سالم هستند و چه کسانی نیستند، اگر منِ مهدی تارتار سالم نیستم، باید بروم گوشه خانه بنشینم. نباید به چند جوان آموزش کثافت‌کاری بدهم. امیدوارم هر چه سریع‌تر VAR بیاید. من هر هفته تأکید می‌کنم تا ان‌شاءالله هر کسی که در این فوتبال زحمت می‌کند، به حقش برسد و کسان دیگر با زدوبند و کثافت‌کاری بالا نروند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان راجع به نتایج هفته‌های اخیر تیمش، گفت: متأسفانه ما در هفته‌های اخیر به‌خاطر فشردگی بازی‌ها و زمین نامساعدی که در‌ تمرینات داشتیم، آسیب‌های زیادی دیدیم‌. من هر هفته این‌ها را نگفتم، اما انصافاً هفت هشت بازیکن مصدوم دارم و حتی در این بازی محروم هم دارم. سعید باقرپسند که جراحی کرده، میلاد سرلک در تهران پیگیر درمانش است، سهیل فداکار آسیب دیده است، مجید عیدی با درد بازی می‌کند و محمد عمری هم به همین شکل با مُسکن بازی می‌کند، حبیب فرعباسی برای بازی فردا محروم است، حسین صادقی را در هفته‌های اخیر نداشتیم و ... . اینقدر تعداد مصدومان زیاد است که شاید چند نفر را از قلم انداخته باشم، اما جوان‌های خوبی داریم و با همین‌ها تلاش‌مان را می‌کنیم و از همه مهم‌تر در قضاوت‌مان فقط  عدالت را می‌خواهیم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/jmbwrp

آخرین اخبار