تاریخ انتشار: 1403/02/22 17:42
کد خبر: 1275158

درویش: بازی استقلال با پیکان باید بدون تماشاگر برگزار شود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به برگزاری بازی امروز بدون تماشاگر ما با هوادار، دیدار استقلال با پیکان نیز باید بدون تماشاگر برگزار شود.
درویش: بازی استقلال با پیکان باید بدون تماشاگر برگزار شود

به گزارش فرتاک ورزشی

رضا درویش پس از برتری 2 بر صفر پرسپولیس برابر هوادار در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال، گفت: 4 فینال در پیش داشتیم که یک فینال را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و از فردا آماده بازی با استقلال خوزستان می‌شویم.

وی در واکنش به احضارش به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال عنوان کرد: این تصمیم «تهِ» کار است. ما را از اول به روش‌های مختلف احضار می‌کردند. الان نمی‌دانم دلیل احضار چیست و یکی از خبرنگاران به من این موضوع را اعلام کرد. طبق معمول گردن‌مان نازک است و مطیع هستیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در رابطه با انتشار خبرهایی مبنی بر فساد در یک باشگاه و احضار چند مدیر گفت: من هم این خبر را شنیدم و خوشبختانه دست توانایی بلند شد و این کار را آغاز کرد. بارها گفتیم سیستم دلالیسم با هدایت صفحه مجازی و همراهی رسانه‌ها کارش را انجام می‌دهد ولی کمیته اخلاق و انضباطی ما را می‌خواست و درباره مطرح کردن این مسائل سؤال می‌کرد. الحمدالله سازمان نظارتی به این نتیجه رسیدند که خیلی مسائل بغرنج و بدی در فوتبال به وقوع پیوسته است. امیدوارم روزی برسد که برخی‌ با حمایت اهالی رسانه و عوامل فدراسیون و غیر فوتبالی خط مشی فوتبال را تعیین نکنند و سالم سازی در فوتبال شروع شود.

درویش در پاسخ به این سؤال که آیا مالکان جدید باشگاه پرسپولیس جلسه‌ای برای برنامه‌ریزی‌های آینده با او برگزار کرده‌اند یا نه، گفت: پاداش بازی قبل چند روز پیش واریز شد. به جهت اینکه قرار بود اعضای بانک‌های مختلف حضور داشته باشند، به صورت ضرب الاجلی جلساتی داشتیم تا موارد اورژانسی را برطرف کنیم. قرار است جلساتی با مدیرعامل بانک شهر و همینطور یکی دو بانک برای انجام تعهدات داشته باشیم.

وی در خصوص حکم کمیته انضباطی درباره بازیکن خاطی (امید حامدی‌فر) استقلال خاطرنشان کرد: دیگر عادت کرده‌ایم. در دو بازی قبل، کاپیتان ما خطایی کرد که به گفته کارشناسان کارت قرمز نداشت ولی داده شد. در دیدار هفته گذشته کارشناسان درباره بازی استقلال گفتند بازیکن این تیم باید کارت دوم را می‌گرفت. امروز با رئیس کمیته داوران صحبت کردم و گفت حق با شماست ولی گفتن حق با شماست چیزی را حل نمی‌کند، آیا امتیازی داده می‌شود؟

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود قرار است بازی استقلال با پیکان در هفته پایانی با حضور تماشاگران در خارج از تهران برگزار شود، گفت: ما اعتراضی نکرده‌ایم ولی گفتیم از آنجایی که همه شعار عدالت می‌دهند اگر قرار است هر بازی در ورزشگاه پاس قوامین بدون تماشاگر برگزار شود در همه بازی‌ها نیز باید اینطور باشد. اگر امروز بازی ما با هوادار بدون حضور تماشاگر برگزار شد، یقینا سایر مسابقاتی که اینجا برگزار می‌شود باید بدون تماشاگر باشد.

درویش درباره اینکه با وجود بدون تماشاگر بودن بازی، تماشاگرانی در ورزشگاه حضور داشتند، گفت: جالب است که به ما گفتند می‌توانید 70 نفر می‌توانید به ورزشگاه بیاورید، در صورتی که 7،8 نفر بیشتر اجازه ورود ندادند و بین دو نیمه گفتند اجازه دادیم وارد ورزشگاه شوند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/jmbd9z

آخرین اخبار