تاریخ انتشار: 1403/02/19 08:04
آینده سردار احتمالا در رم رقم می‌خورد
کد خبر: 1274909

سردار آزمون: زنوزی باشد به تراکتور می‌آیم

ژابی می‌گفت که سردار تو برای ما بازی می‌کنی ولی می‌خواهی جدا شوی؟ این برای ما خیلی عجیب است. او دوست داشت بمانم اما آنجا راحت نبودم
سردار آزمون: زنوزی باشد به تراکتور می‌آیم

به گزارش فرتاک ورزشی

سردار آزمون لژیونر با تجربه و کهنه کار فوتبال ایران تا حالا پس از تجربیاتی که در روسیه و آلمان داشت، در تیم ااس رم ایتالیا بازی می‌کند، در آن درباره شرایطش صحبت کرد. او ابتدا درباره ارتباط خاصش با پائولو دیبالا بازیکن آرژانتینی این تیم گفت: من رابطه‌ام با هر دوی آنها خوب است. بازیکنان بزرگ هر موقع یک بازیکن جدید می‌آید به او کمک می‌کنند تا به شرایط عادت کنند و جا بیفتند. نه تنها پائولو دیبالا، بلکه همه آنها بازیکنان بزرگ و خونگرمی هستند که سعی می‌کنند با بازیکنان جدید خوب رفتار کنند تا عادت کنند.

از طرفی رم مایل به پرداخت ۱۲ میلیون یورو نیست و لورکوزن هم از طرف دیگر، پایین‌تر از این را قبول نمی‌کند، آخرش چه می‌شود؟

آخرش این است که میایم ایران (با خنده)؛ اگر آقای زنوزی باشد باید با او جنگید که بیاییم تراکتور. شوخی می‌کنم البته!

رم نسبت به جذب تو، تمایل بیشتری نسبت به لورکوزن ندارد؟

من حقیقت با باشگاه و مربی به صورت خصوصی صحبت کردم که الان نمی‌توانم بگویم. حرف‌ها حرف های خیلی خوبی بود و اینطور که روزنامه می‌نویسند، نیست. من خودم حرف‌هایی را از روزنامه‌ها می‌بینم که در باشگاه نمی‌شنوم. توجه نمی‌کنم به آنها چون در رم راضی هستم و از رابطه با مربی خودم راضی هستم.

2018539

او ادامه داد: اولویت با باشگاه لورکوزن است و او برای من تعیین و تکلیف خواهد کرد. او می‌تواند ۱ تا ۱۰۰ میلیون برای من بخواهد و آن چیزی که رم بتواند پرداخت کند هم با مذاکره حل می‌شود. من رابطه‌ام با هر دو تیم خوب هست.

جدایی از لورکوزن تو را ناراحت نکرد؟

اصلا از جدایی ناراضی نیستم چون با ژابی آلونسو مستقیم صحبت کردم و او هم در این مسئله که رک گفتم می‌خواهم جدا شوم، بسیار خوشحال بود. من در آن زمان اول نیمکت بودم، بعد بازی هم می‌کردم و  نزدیک بود فیکس هم باشم و ژابی می‌گفت که سردار تو برای ما بازی می‌کنی ولی می‌خواهی جدا شوی؟ این برای ما خیلی عجیب است. او دوست داشت بمانم اما آنجا راحت نبودم. اگر آنجا بودم کمکی نمی‌کردم و از نظر روحی، شرایطم خوب نبود.

مشکلاتی هم داشتی که انگار به تو پاس نمی‌دادند!

اینکه بگوییم پاس نمی‌دادند یا نمی‌خواستند کسی در تیم گل بزند، برای خیلی قبل است. از آن زمان گذشته و این اتفاقات را خیلی کمتر دیدم.

2019634

نظرت درباره ژابی آلونسو چیست؟

من نمی‌توانم راجع به ژابی الان نظر بدهم. ۲ روز دیگر بازی داریم و باید تمرکز را بر روی این مسئله بگذاریم. تیم رم مهمتر است و مهم این است که ما یک تیم و مربی خوب داریم‌. ما اعتماد داریم که در آنجا مشکل ساز خواهیم شد.

با مورینیو هم به نظر مشکل داشتی که بازی نمی‌کردی؟

زمانی که مورینیو هم بود، روزنامه‌ها می‌گفتند سردار را نمی‌خواهد و زمانی هم که رفت این را می‌گفتند. من قرارداد دارم و باید حرفه‌ای عمل کنم و کاری به این مسائل نداشته باشم. باید در تمرینات خودم را نشان دهم و قانعش کنم که بازی کنم.

2019636

حضور دروسی چگونه بود؟

هر دو مربیان خوبی هستند و تفکرات متفاوتی هم دارند. دروسی اوایل کارش است و نتایج خیلی خوبی گرفته. بچه‌ها به او اعتماد کردند و او هم به بچه‌ها اعتماد کرد. چه بازیکن تعویضی که وارد زمین می‌شود و چه بازیکن ترکیب اصلی که داخل زمین است همه برای تیم می‌جنگند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/gm89z9

آخرین اخبار