تاریخ انتشار: 1402/11/09 10:57
کد خبر: 1266633

رئال مادرید در جذب مدافع لیل ناکام ماند

لنی یورو، مدافع جوان فرانسوی، تا پایان فصل قطعا در لیل خواهد ماند و رئال شاسی برای خرید او ندارد.
رئال مادرید در جذب مدافع لیل ناکام ماند

رئال مادرید در هفته های اخیر به لنی یورو، مدافع میانی 18 ساله لیل، که به او رافا واران جدید می گویند، علاقه نشان داده است. 

دلیلش جبران جای خالی ادر میلیتائو و آلابا بود که در حال حاضر آنچلوتی را مجبور کرده تا ناچو و رودیگر را بدون هیچ جایگزینی از کاستیا در قلب دفاع قرار دهد. آلابا فصل را از دست داده ولی میلیتائو به زودی بر می گردد هرچند مشخص نیست در فرم قبلی خود قرار خواهد داشت یا خیر.

با این حال، رئال حالا می داند که حداقل در زمستان باید یورو را فراموش کند.

 پائولو فونسکا، مربی لیل، این شایعات را در کنفرانس مطبوعاتی خود رد کرد و گفت: «یورو در رئال؟ اولین چیزی که باید بگویم این است که او شرایط را درک می کند. یورو می داند که اینجا خواهد ماند. او جوان اما بسیار باتجربه است. من به رفتارهای اخیر او در تمرین توجه کرده ام و هیچ تغییری نمی بینم. او مثل بازیکنی کار نمی کند که قرار است به زودی جدا شود.»

مربی لیل افزود: «او همان بازیکن همیشگی است. وقتی یک بازیکن جوان شروع به جلب توجه باشگاه های بزرگ کند، حفظ تمرکزش کار آسانی نیست. اما او آرام است و روی تیم تعهد کامل دارد. این هفته یک گفت‌وگوی عالی با لنی داشتم و در مورد شرایط صحبت کردیم. من به او گفتم که می خواهم بماند و او هم درک کرد که باید بماند و فقط به لیل فکر کند.»

حالا خیلی مشخص نیست که آیا رئال مادرید در نهایت به بازار خرید برای خرید یک مدافع خواهد رفت یا خیر. به جز یورو، درباره گزینه های دیگری نیز صحبت شده بود. یورو را پی اس جی نیز می خواهد و در تابستان اگر رئال یورو را بخواهد، باید با باشگاه پاریسی وارد رقابت شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/gm6voz

آخرین اخبار