تاریخ انتشار: 1402/08/22 08:39
کد خبر: 1261107

سپاهان پاسخ فدراسیون فوتبال را داد | حرف مورایس به قلعه‌نویی این نبود

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در خصوص حاشیه به وجود آمده در خصوص لیست تیم ملی ایران اطلاعیه ای منتشر کرد.
سپاهان پاسخ فدراسیون فوتبال را داد | حرف مورایس به قلعه‌نویی این نبود

در اطلاعیه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان آمده؛با عنایت به مطالب حاشیه‌ای منتشر شده در خصوص مصاحبه شامگاه یکشنبه سرمربی محترم تیم فوتبال سپاهان، موارد زیر جهت تنویر افکار عمومی منتشر می‎گردد:

یک) باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به عنوان یک باشگاه ورزشی با 27 رشته ورزشی و 2121 ورزشکار، در طی یک سال اخیر 127 ورزشکار به تیم‌های مختلف ملی روانه کرده و در این مسیر، همواره یاور و یاری‌رسان تیم‌های مختلف ملی بوده است. این موضوع در خصوص رشته پرطرفدار فوتبال نیز همواره مورد توجه قرار گرفته و تعداد قابل توجهی از بازیکنان رده‌های مختلف سنی باشگاه سپاهان جزو دعوت‌شدگان به تیم‌های ملی هستند. رویکرد باشگاه سپاهان همواره حمایت از تیم‌های مختلف ملی به شمار می‌رفته است و بازیکنان ملی‌پوش آقا و بانوی این باشگاه همواره با حمایت‌های قابل توجه سپاهان روانه مسابقات تیم ملی شده‌اند و فدراسیون‌های مختلف ورزشی همواره به این رفتار حرفه‌ای باشگاه سپاهان اعتراف کرده‌اند. موید این موضوع، بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور، درخشش این بازیکنان و همچنین برگزاری اردوی تیم ملی نوجوانان فوتبال در اصفهان به میزبانی سپاهان بوده است.

دو) تیم ملی فوتبال بزرگسالان کشور، به عنوان هسته اصلی و ستون توسعه فوتبال، همواره مورد حمایت این باشگاه بوده و ژوزه مورایس، سرمربی محترم تیم سپاهان نیز همواره در گفتگوهای مختلف خود عنوان کرده‌اند که به عنوان «یک ایرانی» از تیم ملی فوتبال کشور حمایت کرده و همواره باید حامی تیم ملی فوتبال کشور بود. ایشان همچنین در نشست خبری خود با رسانه‌های گروهی از حضور سرمربی محترم تیم ملی و رئیس محترم فدراسیون فوتبال در اردوی سپاهان پیش از دیدار مقابل آلمالیق ازبکستان تشکر کرده و همواره حامی حضور بازیکنان مختلف خود در تیم ملی بوده‌اند.

سه) بر خلاف آنچه بخش رسانه‌ای تیم ملی منتشر کرده، اصل موضوع سخنان سرمربی تیم فولاد مبارکه سپاهان به سرمربی محترم تیم ملی فوتبال منعکس نشده است. ایشان در نشست خبری بعد از دیدار هفته دهم فولاد مبارکه سپاهان و در حین سئوال خبرنگاری که در خصوص عملکرد رضا اسدی، بازیکن باکیفیت تیم سپاهان مطرح شده بود، از دعوت 7 بازیکن تیم فولاد مبارکه سپاهان به تیم ملی مطلع شدند، به گونه‌ای که حتی از تعداد دعوت‌شدگان سایر تیم‌ها نیز اطلاعی نداشتند؛ با این حال، ایشان در سخنان خود اعلام کردند که از خوشحالی بازیکنان تیم سپاهان خوشحال خواهند بود و به نظر می‌رسد بخشی از سخنان ایشان تقطیع شده است. البته انتظار می‌رفت که سئوالاتی بجز آنچه در خصوص بازی است در نشست خبری مطرح نمی‌شد و این موضوع از سوی عوامل هیئت فوتبال محترم اصفهان که مسئول برگزاری نشست خبری بودند، مدیریت می‌شد؛ چراکه بر اساس روال بازی‌ها، لازم بود که صرفاً سئوالاتی در چارچوب مسابقات مطرح می‌شد.

چهار) باشگاه فولاد مبارکه سپاهان مجدداً اعلام می‌دارد از حضور بازیکنان این تیم در اردوی تیم ملی استقبال کرده و امیدوار است این بازیکنان بتوانند به عنوان سربازانی ارزشمند در اختیار تیم ملی فوتبال کشور باشند و از نگاه فراگیر سرمربی محترم تیم ملی فوتبال به همه باشگاه‌ها و لیگ و جوانان ارزشمند پرورش‌یافته باشگاه‌ها سپاسگزاریم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/djq6bj

آخرین اخبار