تاریخ انتشار: 1403/03/26 19:51
کد خبر: 1277276

مس رفسنجان حریف سپاهان در فینال جام حذفی شد

شاگردان محرم نویدکیا با شکست آلومینیوم به فینال جام حذفی صعود کرد.
مس رفسنجان حریف سپاهان در فینال جام حذفی شد

تیم‌های فوتبال آلومینیوم اراک و مس رفسنجان از ساعت 20 امشب (شنبه) در دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور، در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک مقابل هم صف‌آرایی کردند که این دیدار در پایان 90 دقیقه به تساوی یک - یک انجامید تا دو تیم به تلاش خود در وقت‌های اضافه ادامه دهند.

اشتباه احمد گوهری سنگربان آلومینیوم در دقیقه 13 فرصت مناسبی را برای منتظر محمد ایجاد کرد. ضربه اول وینگر عراقی با مهار گوهری همراه شد، اما محمد در ادامه خودش توپ را تبدیل به گل کرد و زننده گل اول این مسابقه بود. ابوالفضل قنبری اما در دقیقه 64 گل مساوی اراکی‌ها را به ثمر رساند و بازی را به وقت اضافه کشاند.

در ضربات پنالتی مس رفسنجان بهتر عمل کرد و توانست با نتیجه 4 بر 2 و در مجموع با نتیجه 5 بر 3 به پیروزی برسد تا حریف سپاهان در فینال جام حذفی شود.

این نتیجه در حالی رقم خورد که سجاد شهباززاده، جلال‌الدین علی‌محمدی، فرشید باقری و منتظر محمد از مس رفسنجان و رضا جبیره و عارف حاج‌عیدی از آلومینیوم اراک پنالتی‌های خود را گل کردند و مهدی لیموچی و ابوالفضل قنبری در گشودن دروازه مس ناکام ماندند.

قضاوت دیدار آلومینیوم اراک - مس رفسنجان برعهده وحید کاظمی بود. او در 90 دقیقه این مسابقه به میثم تیموری از مس رفسنجان کارت زرد نشان داد.

دیدار فینال جام حذفی روز پنجشنبه هفته جاری 31 خرداد ماه بین دو تیم مس رفسنجان و سپاهان اصفهان برگزار خواهد شد. هنوز محل برگزاری این مسابقه مشخص نشده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/9gqdmq

آخرین اخبار