تاریخ انتشار: 1402/09/18 16:20
کد خبر: 1263276

باهویی: پدرم از دستم عصبانی است!/ امیدوارم در دربی گل بزنم

مهاجم پرسپولیس گفت که از عملکردش با پیراهن این تیم رضایت ندارد.
باهویی: پدرم از دستم عصبانی است!/ امیدوارم در دربی گل بزنم

به گزارش فرتاک ورزشی؛  نبیل باهویی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل هوادار گفت: از پیروزی در این مسابقه خوشحال هستم. این سومین بازی من بود و موقعیت‌هایی داشتم که می‌توانستم گل بزنم. دو فرصت گلزنی داشتم و حداقل باید یک گل می‌زدم که (از دست دادن آنها) تقصیر من بود. کسب پیروزی در این بازی از همه چیز مهم‌تر بود. باید به آمادگی بیشتری برسم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکرد خودش در تیم پرسپولیس رضایت دارد یا خیر، گفت: من مهاجم هستم و از عملکرد خودم رضایت ندارم. پدرم عصبانی است و حتی نمی‌خواهم به تلفن خودم نگاه کنم! می‌خواهم گل بزنم و در کنار آن، کاری کنم که بقیه بازیکنان هم عملکرد خوبی داشته باشند. امیدوارم در بازی بعدی (مقابل استقلال) مقابل این هواداران فوق‌العاده گل بزنم. خیلی اوقات بدون فرصت گلزنی از زمین خارج می‌شوم و با حس خوبی به خانه نمی‌روم.

مهاجم پرسپولیس در مورد آینده خودش در این باشگاه خاطرنشان کرد: تا ماه ژوئن (نیمه دوم خرداد 1403) با پرسپولیس قرارداد دارم و حرفه‌ای هستم. هر روز تمام تلاش خودم را برای پرسپولیس می‌کنم.

باهویی درباره دربی روز 23 آذر با استقلال تصریح کرد: همه با من درباره این بازی صحبت می‌کنند. خوشحالم که امروز بازی کردم تا در شرایط خوبی قرار بگیرم. امیدوارم هواداران را دوباره خوشحال کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مبلغ قرارداد خود را از باشگاه پرسپولیس دریافت کرده است یا خیر، بیان کرد: من فقط روی فوتبال تمرکز می‌کنم. به ایران آمده‌ام تا فوتبال بازی کنم و به تیم پرسپولیس کمک کنم. خیلی به این مسائل (پرداخت رقم قرارداد) فکر نمی‌کنم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/9gld7x

آخرین اخبار