تاریخ انتشار: 1402/09/06 10:22
کد خبر: 1262099

هافبک منچستر یونایتد: گارناچو هنوز بازیکن بزرگی نیست

هافبک یونایتد عقیده دارد گارناچو آینده درخشانی دارد ولی هنوز بازیکن بزرگی نیست.
هافبک منچستر یونایتد: گارناچو هنوز بازیکن بزرگی نیست

به نقل از بی ساکر، اورتون بعد از نهایی شدن کسر ۱۰ امتیاز به اولین تیم در تاریخ لیگ جزیره تبدیل شد که چنین مجازات سنگینی برای آن در نظر گرفته شده است. آنها پس از اینکه مشخص شد قوانین فیرپلی مالی یوفا را زیر پا گذاشته اند با این مجازات روبرو شدند و به همین خاطر هواداران این تیم در دیدار با یونایتد اعتراض زیادی به مسئولان لیگ برتر داشتند. 

آلخاندرو گارناچو مهاجم آرژانتینی پس از به ثمر رساندن گل اول منچستر یونایتد، نمایش خوبی در زمین داشت و توانست بدبیاری اورتونی‌ها را بیشتر از قبل کند. رشفورد از ر وی نقطه پنالتی گل دوم را به ثمر رساند و برونو فرناندز در دقیقه ۷۵ به آنتونی مارسیال کمک کرد گل سوم را ثبت کند. 

برونو فرناندز درباره عملکرد گارناچو به خبرنگاران گفت:  او می داند که من انتظارات زیادی از او دارم. او هنوز بازیکن بزرگی نیست، اما آینده بزرگی در پیش دارد. ما از او انتظار زیادی داریم، او می‌داند که من همیشه حامی او خواهم بود و بیشتر از اینها می‌خواهم. انصافاً گل شگفت انگیزی زد و جمعیت را ساکت کرد. از این بابت خوشحالم.

مارکوس رشفورد ۲۶ ساله، دیدار لیگ قهرمانان در گروه A مقابل گالاتاسرای در استانبول را از دست خواهد داد. او پس از اخراج در دیدار برابر کپنهاگ در لیگ قهرمانان اروپا بازی نخواهد کرد و به همین خاطر تن هاخ تصمیم گرفت تا از این بازیکن در لیگ برتر برابر اورتون استفاده بیشتری کند.

یونایتد با مصدومیت چند بازیکن خود در خط دفاع روبرو شده است و به همین خاطر قصد دارد در زمستان یک مدافع به خدمت بگیرد. لیساندرو مارتینز به دلیل مصدومیت چند هفته از میادین دور خواهد بود و تن هاخ به دنبال این است که بتواند یک مدافع جدید را به خدمت بگیرد. 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/8lkalm

آخرین اخبار