تاریخ انتشار: 1403/03/17 15:51
کد خبر: 1276750

قلعه‌نویی: از کیفیت و نتیجه راضی‌ام/ گل دوم هنگ‌کنگ خطا بود

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از عملکرد شاگردانش، کیفیت بازی و نتیجه کسب شده در بازی مقابل هنگ‌کنگ ابراز رضایت کرد.
قلعه‌نویی: از کیفیت و نتیجه راضی‌ام/ گل دوم هنگ‌کنگ خطا بود

 امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از بازی ایران مقابل هنگ‌کنگ در دور برگشت مرحله دوم مقدماتی جام جهانی 2026 گفت: دیداری که در آن شش گل به ثمر برسد، حتماً بازی زیبایی است. ما امشب دو حریف داشتیم. یک تیم خوب هنگ‌کنگ و دیگری رطوبت بالای این کشور. هنگ‌کنگ بازی خوبی انجام داد و در کنار آن هوا هم رطوبت بالایی داشت.

وی ادامه داد: چهار گل زدیم و موقعیت‌های دیگری هم برای گلزنی داشتیم اما در مجموع با توجه به حضور تعدادی بازیکن جوان که به تازگی به تیم ملی اضافه شده‌اند، من هم از عملکرد و کیفیت بازی و هم از نتیجه کسب شده رضایت دارم.

سرمربی تیم ملی با اشاره به گل دومی که هنگ کنگ در این بازی به ثمر رساند گفت: در فیلمی که دیدیم اعتقاد داریم گل دوم هنگ‌کنگ خطا بود. در مجموع از میزبانی خوب هنگ‌کنگ تشکر می‌کنم. اعتقاد دارم فوتبال این کشور خیلی پیشرفت کرده و در آینده نزدیک می‌تواند یکی از رقبای سرسخت فوتبال در آسیا باشد.

قلعه‌نویی عنوان کرد: فوتبال در آسیا به هم نزدیک شده و نتایج ثبت شده در جام ملت‌های آسیا هم این حرف را ثابت می‌کند. جام ملت‌ها نشان داده هر بازی می‌تواند برای تیم‌های آسیایی دشوار باشد و امروز شرایط آب و هوایی و همچنین شرایط هنگ کنگ کار را مشکل کرده بود.

سرمربی تیم ملی با تبریک به طارمی برای به ثمر رساندن هت تریک در این بازی و در مجموع 50 گل در بازی‌های ملی برای او در ادامه بازی‌های ملی آرزوی موفقیت کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/77okpe

آخرین اخبار