تاریخ انتشار: 1399/11/15 00:39
کد خبر: 45246

شایعه عجیب درباره مهدی مهدوی کیا تکذیب شد

ساعاتی پیش شایعاتی مبنی بر رد صلاحیت مهدی مهدوی کیا در انتخابات فدراسیون فوتبال به گوش رسید و به دنبال آن باید علی کریمی شخص دیگری را برای معاون خود جایگزین مهدوی کیا می کرد. این شایعه که اهالی فوتبال را متعجب و نگران کرده است، حالا از سوی کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال تکذیب شده است.
شایعه عجیب درباره مهدی مهدوی کیا تکذیب شد

در حالی که از ساعتی پیش شایعه شده بود مهدی مهدوی کیا به دلیل دو تابعیتی بودن رد صلاحیت شده است، کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال اطلاعیه پنجم خود را به منظور رد این شایعه منتشر کرد.

کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال به شایعات پیرامون رد صلاحیت مهدی مهدوی کیا واکنش نشان داد. اسامی مطرح شده در فضای مجازی پیرامون رد یا تایید صلاحیت برخی نامزدهای حضور در مجمع انتخاباتی هیات رئیسه فدراسیون فوتبال کذب بوده و بر اساس اعلام های مکرر قبلی،اسامی افراد تایید صلاحیت شده در موعد مقرر منتشر خواهد شد.لازم به یادآوری است رسانه های رسمی فدراسیون فوتبال تنها منابع رسمی پیرامون پیگیری معتبر در این باره محسوب می شوند.

اگرچه در این بیانیه نامی از مهدوی کیا نیامده اما به گفته یکی از مدیران فدراسیون فوتبال این بیانیه به منظور جلوگیری از پخش شایعه ای که پیرامون رد صلاحیت مهدی مهدوی کیا در فضای مجازی پخش شد، روی خروجی سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفته است.

مهدی مهدوی کیا به عنوان معاون اول علی کریمی معرفی شده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4yoada

اخبار مرتبطآخرین اخبار


کابینه تمام فوتبالیِ جادوگر برای انتخابات فدراسیون