تاریخ انتشار: 1399/10/01 13:45
کد خبر: 48043

هوشنگ نصیرزاده اعلام کرد الکس نوری برای حضور در تراکتور مبلغ 1 میلیون و 600 هزار درخواست کرده است

هوشنگ نصیرزاده در خصوص آخرین وضعیت نیمکت تراکتور صحبت هایی را انجام داده است.
هوشنگ نصیرزاده اعلام کرد الکس نوری برای حضور در تراکتور مبلغ 1 میلیون و 600 هزار درخواست کرده است

 هوشنگ نصیرزاده درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی جدید تراکتور به برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت:

فعلا مسعود شجاعی کار سرمربیگری ما را انجام می‌دهد اما به وی در زمین بیشتر نیاز داریم. خودش هم راغب به ادامه این کار نیست زیرا پذیرفتن سرمربیگری دائمی تراکتور به معنی این است که دیگر بازی نکند. در مقررات فوتبال ایران همزمانی مربیگری و بازی کردن ممنوعیت دارد اگرچه خیلی از کشورها این کار را انجام می‌دهند.

هوشنگ نصیرزاده ادامه داد:اکنون کارت بازی شجاعی به عنوان بازیکن صادر شده است. با توجه به رعایت پروتکل‌ها بازیکنان ذخیره هم نباید روی نیمکت بنشینند و به همین دلیل حضور مسعود روی نیمکت تراکتور مورد اعتراض قرار گرفته بود که تضمین دادیم تا مشخص شدن تکلیف سرمربی جدید تیم کنار خط بایستد.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور درباره اینکه سرمربی جدید این تیم تا بازی با صنعت نفت هم مشخص نمی‌شود، گفت:این دیدار سه روز دیگر برگزار می‌شود و قطعا تا پنجشنبه سرمربی جدیدمان مشخص نخواهد شد. محدودیت‌های زیادی مانند جذب مربی خارجی وجود دارد و فقط می‌توانیم سراغ مربیان ایرانی برویم که خارج از کشور زندگی می‌کنند.

نصیرزاده در ادامه گفت:محمد تقوی، افشین قطبی و الکساندر نوری جزو گزینه‌های ما بودند و هستند. صحبت‌هایی با این نفرات انجام دادیم. هوادار در فضای مجازی می‌گوید با فلان مربی صحبت کن اما نمی‌داند با همه این مربیان مذاکره شده است. گاهی مواقع مبالغ مدنظر آنها با توجه به شاخص‌های تورم در کشور و بالا بودن نرخ ارز، نجومی می‌شود.

نصیرزاده ادامه داد:

باشگاهی مانند استقلال می‌توانست از الکس نوری استفاده کند. وی در مذاکراتش با ما گفت یک دستیار و یک بدنساز دارم. مبلغ مدنظر خودش و این دو نفر روی هم رفته به پول ایران نزدیک به 50-45 میلیارد می‌شود و پرداخت این پول اگرچه در اروپا زیاد نیست اما با توجه به شاخص های تورم در ایران خیلی بالا است. تراکتور هم به عنوان یک باشگاه خصوصی از جیب یک نفر تغذیه می‌شود و پرداخت کردن این مبلغ به نوری خیلی سخت است. البته مبلغ درخواستی این مربی 2/5 میلیون دلار نبود و نزدیک به یک میلیون و 600 هزار یورو بود.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور اضافه کرد:

نوری یک کارگزار ایرانی هم داشت که با این فرد هم صحبت کردیم.  وحید هاشمیان به من گفته بود الکس زبان فارسی را 50-50 می‌داند. یک وویس انگلیسی برایش فرستادم که همین کارگزار به من جواب داد و فهمیدیم ملبغ درخواستی‌اش بالا است. خودش هم با یکی دو عضو هیات مدیره باشگاه صحبت کرده بود و استفاده از وی سخت شد.

نصیرزاده با اشاره به دلیل منتفی شدن حضور افشین قطبی در تراکتور گفت:

او با باشگاه چینی قراردادی به ارزش 800 هزار دلار امضاء کرده بود و البته پیشنهاداتی هم از قطر و چین دارد. خودش دوست داشت به ایران بیاید تا بعدها بتواند برای تیم ملی یا تیم های باشگاهی دیگر گزینه شود. به همین دلیل در صحبت‌های مان با قطبی از لحاظ مبلغ به توافق نرسیدیم. وی یک دستیار برزیلی هم دارد. طبق صحبتی که با مهدی حاج باقر به عنوان کارگزار قدیمی‌اش داشتیم به نتیجه نرسیدیم.

نصیرزاده درباره آخرین وضعیت مذاکرات باشگاه تراکتور با محمد تقوی توضیح داد:

وی گزینه جدی ما است اما باید در داخل کشور برای این مربی تشریفات اداری انجام شود که تا روز گذشته نتیجه نداده بود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4vznvp

اخبار مرتبطآخرین اخبارتراکتور، کی‌روش را دوباره به ایران بر می‌گرداند؟