تاریخ انتشار: 1395/04/09 23:55
کد خبر: 275791

کسب دو سهمیه المپیک دور از دسترس نیست

نایب رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: توقع ما از واترپلوی جوانان تکرار موفقیت ادوار گذشته است.
کسب دو سهمیه المپیک دور از دسترس نیست

به گزارش سرویس آبی فرتاک ورزشی، احمد یاقوتی در خصوص شرایط شناگران کشورمان که در اردوی آماده‎سازی مجارستان به سر می‎برند، اظهار داشت: چهار شناگر کشورمان در شرایط خوبی قرار دارند و ما به کسب سهمیه المپیک توسط آن‌ها در یکی دو رشته مسافت کوتاه بسیار امیدواریم، البته شنای ایران در حال حاضر یک سهمیه وایلد کارت المپیک را در اختیار دارد اما ما به کسب سهمیه ورودی توسط شناگران‌مان در این دوره امید زیادی داریم.

وی عنوان کرد: در اختیار نبودن استخر برای هیئت‎های استان‎های کشور باعث شده است که سازندگی در شنای ایران کمرنگ شود. وقتی استعدادیابی نباشد، ورزش قهرمانی هم دچار افت می‎شود. همین امر شنای ایران را با مشکلات زیادی روبه‎رو کرده است.

نائب رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو،خاطرنشان کرد: تیم واترپلوی جوانان ایران حدود یک ماه دیگر برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا راهی اندونزی می‎شود. این تیم در آسیا همیشه بر روی سکو رفته است. این بار هم توقع ما تکرار موفقیت‎های گذشته است.

وی در خصوص شیرجه، گفت: تیم ملی شیرجه کشورمان اردوهای آماده‎سازی خود را پس از ماه مبارک رمضان آغاز می‎کند. ما در فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو به دنبال این هستیم که هر سه رشته خود را پس از چند سال به مسابقات قهرمانی آسیای که اواخر مهر ماه در توکیو برگزار می‎شود، اعزام کنیم.

منبع : تسنیم


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4vpapj

آخرین اخبار