تاریخ انتشار: 1395/04/12 12:41
در جلسه شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزادمطرح شد
کد خبر: 275716

عملکرد پرویز هادی و کمیل قاسمی بررسی شود

شورای فنی فدراسیون کشتی برای برخی از مسائل و هم چنین تصمیم گیری در مورد کمیل قاسمی و یا پرویز هادی تشکیل جلسه داد
عملکرد پرویز هادی و کمیل قاسمی بررسی شود

به گزارش سرویس کشتی فرتاک ورزشی و به نقل از فدراسیون کشتی، جلسه شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد، برای بررسی عملکرد کشتی‌گیران حاضر در رقابت‌های بین‌المللی ارمنستان، با حضور اعضاء در محل خانه کشتی تهران، برگزار شد که مصوبات این جلسه به شرح زیر است:

1- مقرر شد با توجه به ارزیابی‌های صورت گرفته در جام جهانی و رقابت بین‌المللی ارمنستان، کادر فنی تیم ملی، حداکثر 15 روز قبل از بازی‌های المپیک نسبت به معرفی کشتی‌گیر برتر وزن 65 کیلوگرم، اقدام کند.

2- مقرر شد با توجه به شرایط رو به رشد رضا یزدانی به لحاظ آمادگی جسمانی و فنی، مشارالیه تا حداکثر 15 روز مانده تا بازی‌های المپیک نیز، تمرینات خود را به طور جدی دنبال کند و با عنایت به شرایط وی در زمان مذکور، در خصوص حضور کشتی‌گیر شایسته در وزن 97 کیلوگرم در المپیک تصمیم‌گیری شود. همچنین شورای فنی نظر کادر فنی مبنی بر حضور رضا یزدانی در تورنمنت اسپانیا را نپذیرفت.

3- مقرر شد با توجه به سوابق و عملکرد کمیل قاسمی از سال گذشته در رقابت‌های بین‌المللی فرانسه، جام مدوید، کسب سهمیه حضور در بازی‌های المپیک در قزاقستان، جام جهانی آمریکا و رقابت‌های بین‌المللی ارمنستان، همچنین عملکرد پرویز هادی در جام تختی، مسابقات آسیایی، جام جهانی و رقابت‌های بین‌المللی ارمنستان و در مجموع عدم رضایت و جمع بندی لازم کادر فنی از عملکرد هر دو کشتی‌گیر، کشتی‌گیران مذکور تا انتهای 2 هفته آینده در رقابتی رو در رو در شرایط پیروزی در دو مسابقه از سه مسابقه شرکت کنند.

4- مقرر شد پیرو ارزیابی کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد جوانان در تاریخی که به زودی اعلام خواهد شد، برای حضور در رقابت‌های جهانی جوانان، مجتبی گلیج، ارشک محبی، کامران قاسم‌پور و علی موجرلو در وزن 84 کیلوگرم به صورت دوره‌ای و در شرایط پیروزی 2 مسابقه از 3 مسابقه مابین کشتی‌گیران برتر مسابقات درون اردویی برگزار شود

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4pjxo6

آخرین اخبار