تاریخ انتشار: 1395/04/12 11:01
قهرمان ووشو جهان در گفت و گو با فرتاک ورزشی:
کد خبر: 275740

تمرینات بسیار سخت و نفس گیری را پشت سر می گذاریم

مریم هاشمی قهرمان ووشو و دارنده سه مدال طلای متوالی جهان گفت: تمرینات بسیار سخت و نفس گیری را پشت سر میگذاریم اما از انگیزه ای بالایی برخورهستیم.
تمرینات بسیار سخت و نفس گیری را پشت سر می گذاریم

قهرمان ووشو جهان در گفت و گوی اختصاصی با سرویس رزمی فرتاک ورزشی گفت: از اونجایی که امسال و در مسابقات آسیایی تایوان که در تاریح هشتم شهریور ماه برگزار می شود در تمامی اوزان چینی ها حضور دارند، رقابت ها بسیار نزدیک و فشرده است و برای کسب مدال و قهرمانی، این فشار تمرینات منطقی و لازم است.

مریم هاشمی که در اردوی آمادگی تیم ملی در مجموعه ورزشی آزادی تهران بسر می برد در ادامه سخنان خود گفت: با توجه به این که تیم ایران نیز یک تیم باتجربه و میدان دیده شده است به جرات می توان اعلام کرد که دست کمی از چینی ها نداریم و امیدوار به کسب نتیجه های خوب هستیم ضمن اینکه نباید از دیگر کشورها غافل بشویم چون همه برای کسب مدال در مسابقات شرکت می کنند.

این قهرمان ارزنده ووشو جهان در پایان سخنان خود در پاسخ به این سوال خبرنگار فرتاک ورزشی، که آیا از مربی جدید تیم ملی ساندای رضایت دارید یا نه، گفت: مربی جدید تیم ملی ساندای بانوان، خانم «ژنگ ینان» فوق العاده تکنیکی و باهوش است و با توجه به این که من قبلاً با چند مربی چینی کار کرده ام اما تمرینات سخت و متنوع این مربی برای ما تازگی دارد ضمن اینکه ایشان درک خوبی از آسیب دیدگی ووشوکاران دارد.


 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4pjxg6

آخرین اخبار