تاریخ انتشار: 1396/02/30 17:09
کد خبر: 209637

مرد رومانیایی رویینگ سکوتش را شکست

سرمربی رومانیایی تیم‌های ملی رویینگ ایران گفت: من در ایران با کسی جنگ ندارم و دوست دارم اینجا باشم و کار کنم.
 مرد رومانیایی رویینگ سکوتش را شکست

جیوگانیک در خصوص اختلافات پیش آمده بین او و افشین فرزام اظهار داشت: فدراسیون قایقرانی ایران به خوبی از من شناخت دارد و با این شرط به ایران آمدم که درخواست‌های من را برای پیشرفت قایقرانی ایران انجام دهند. به نظر من قایقرانی ایران توانایی کسب مدال‌های جهانی را دارد و درخواست‌های من هم برای این مسئله بوده است.

وی ادامه داد: موضوعات و اختلافاتی که در حال حاضر به وجود آمده به من ارتباطی ندارد، البته این مسائل باعث ناراحتی من شده است. من فقط می‌توانم آرزو کنم که همه مسئولان روئینگ ایران در یک جهت حرکت کنند تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

سرمربی تیم‌های ملی روئینگ ایران در خصوص شایعه رفتن او از ایران و ناراحتی بسیاری از ملی‌پوشان از این مسئله تصریح کرد: من عاشق ایران و ملی‌پوشان قایقرانی هستم و احتمالا آنها هم به همین خاطر عاشق من هستند اما بدون یک جو آرام و مناسب نمی‌توانیم نتایج غرورآفرین کسب کنیم. به نظر من در حال حاضر مشکلی وجود ندارد.

جیوگانیک افزود: تا زمانی که سخت‌گیری و تلاش نباشد امکان موفقیت وجود ندارد. از نظر من ورزشکار و مربی باید همدیگر را باور کنند و وقتی مربی از ورزشکار بخواهد بدون هیچ دلیلی ورزشکار داخل آب بپرد ورزشکار باید این کار را انجام دهد. تیم روئینگ بانوان که زیر نظر فرزام تمرین می‌کند همه روئینگ ایران نیست، ضمن این که من نمی‌توانم بگویم این تیم متعلق به من است، این تیم، تیم ایران است و هر کدام از عوامل مثل چرخی است که روئینگ ایران را به حرکت درمی‌آورد. حالا شاید یکی از این چرخ‌ها ایراد پیدا کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با هدایت تیم روئینگ بانوان توسط فرزام موافق است یا خیر، اظهار داشت: من اطلاعاتی از این موضوع ندارم و نمی توانم پاسخی به آن نخواهم داد. شعری در رومانی است که می‌گوید اگر کسی می‌تواند شعری برای کشورم بسراید بهتر است برای کشورم بسراید.

سرمربی تیم‌های ملی روئینگ ایران در خصوص اولتیماتیوم فدراسیون قایقرانی به وی گفت: متاسفانه هر چقدر حرف زیاد می‌شود مشکلات هم زیادتر می‌شود. پلیس‌ها هم شگردی دارند که وقتی دزدی را دستگیر می‌کنند هر حرفی که آن دزد می‌زند را علیه خودش استفاده می‌کنند.

جیوگانیک در پایان خاطرنشان کرد: من در ایران با کسی جنگ ندارم و دوست دارم اینجا باشم و کار کنم. من برای همه ایرانی‌ها احترام قائل هستم و برای همه آنها ارزوی موفقیت می‌کنم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4mvmrw

اخبار مرتبطآخرین اخبار


وزش باد مسابقات رویینگ المپیک را به تاخیر انداخت