تاریخ انتشار: 1396/04/15 14:54
کد خبر: 198137

طالقانی: مشکلی برای اداره ورزشگاه غدیر نداریم

رییس هیات فوتبال خوزستان گفت: تا به امروز توانسته‌ایم از ورزشگاه غدیر اهواز نگه‌داری کنیم و هیچ مشکلی در اداره آن نداریم.

به گزارش فرتاک ورزشی ،رییس هیات فوتبال خوزستان گفت: تا به امروز توانسته‌ایم از ورزشگاه غدیر اهواز نگه‌داری کنیم و هیچ مشکلی در اداره آن نداریم.         

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، عبدالکاظم طالقانی در مجمع عمومی سالیانه هیات فوتبال استان که امروز (پنجشنبه) با حضور رییس فدراسیون فوتبال در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: ما در سال اول فعالیت به دنبال این بودیم که ساختار تشکیلاتی و اداری هیات را ارتقا دهیم و تغییراتی نیز در آن اجرا کنیم. به دنبال جوان‌گرایی نیز بودیم که این کار صورت گرفت.   

وی بیان کرد: ما باید از امکاناتی که اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در اختیارمان می گذارد نیز نگهداری کنیم که از جمله آن، ورزشگاه غدیر اهواز است که ماهانه حداقل 60 میلیون تومان برای آن هزینه می‌کنیم و خدا را شکر تا به امروز توانسته‌ایم این کار را انجام دهیم و هیچ مشکلی در زمینه اداره کردن آن نداریم.   

رییس هیات فوتبال خوزستان عنوان کرد: در زمینه تجهیز و تامین برخی اقلام و هزینه‌های هیات‌های فوتبال شهرستانی نیز با برنامه ریزی که صورت گرفت، در سه نوبت هیات ها را تجهیز کردیم. همچنین در بخش تامین مخارج مسابقات شهرستانی، پول‌هایی را به هیات‌ها پرداخت کردیم و تا به امروز آن چه از عهده‌مان بر آمده است، انجام داده‌ایم.   

وی خاطرنشان‎ کرد: هر سال یک برنامه جدید داریم؛ به صورتی که دو سال پیش آکادمی هیات فوتبال خوزستان راه اندازی شد و تا به امروز نیز فعالیت آن ادامه دارد. در زمینه آموزش مربیان نیز فعالیت‌هایی داشته‌ایم.   

طالقانی بیان کرد: در سال جدید هم به دنبال این هستیم که به باشگاه‌هایی از استان که ضعیف هستند، رسیدگی کنیم. خوزستان، استانی فوتبال خیز است و انتظار داریم که فدراسیون به آن توجه خاصی داشته باشد، البته آقای تاج به ویژه آقای بهاروند، توجه خاصی به استان خوزستان داشته‌اند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4mepkb

اخبار مرتبطآخرین اخبار


امسال به باشگاه های فوتبال خوزستان رسیدگی می شود

 اگر پرسپولیس جلوی ما نبود داور پنالتی می گرفت
ساسان انصاری: صددرصد پنالتی بود